200131 btr 4 2Військове представництво №85, спільно з "Харківським КБ машинобудування ім. Морозова" та "Лозівським ковальсько-механічним заводом" провели відстріл корпусу БТР-4, який був перероблений на ХКБМ після публікації Defense Express.

 

 

 

 

Голова військового представництва №85 полковник Олег Плющаков, який, зокрема, особисто відповідає за контроль якості виробництва корпусів БТР-4 у Лозовій, повідомив, що тріщини на корпусах - це "повзучі дефекти".

 

"Ползучие дефекты пошли, скажем так. Для этого [для усунення недоліків на ХКБМ - ред.] разделали швы и по новой их сделали. Плавающий дефект всего этого он возник после того, как его приняли [військове представництво №85 - ред.]", - повідомив полковник Олег Плющаков.

 

 

Після відстрілу переробленого корпусу Олег Плющаков повідомив, що це довело надійність броні. Проте полковник, напевно, забув свої слова, сказані півроку тому під час випробувань фінської броні.

 

"Стрельба - это не показатель, это не основной показатель", - заявляв перед журналістами Голова військового представництва №85 полковник Олег Плющаков у червні минулого року.

 

У Defense Express також мають зауважити, що претензії стосувались якості роботи ЛКМЗ, яка поставила дефектні корпуси. Проведення ж відстрілу корпусу, в якому браковані шви були повністю прорізані, а потім фахівці ХКБМ самостійно фактично зварили корпус заново - це перевірка роботи ХКБМ. І професіоналізм харків'ян Defense Express ніколи не ставив під сумнів.

 

200131 btr 4

Скріншоти з відео "Факти ICTV" 

 

Маємо також звернути увагу на ще один факт. Олег Плющаков особисто повідомляв, що шви БТР-4 прострілюються, якщо їх не обробити у відповідності до рекомендацій "Інституту ім. Патона".

 

"Корпус из 71 стали мы пробили там, где шов. "Институт Патона" дал рекомендации, дал специальную проволоку. Этой проволокой сейчас варятся все наружные швы и шов теперь держит, проволока держит", - заявив Олег Плющаков 22 серпня минулого року, показавши фото з випробувань.

 

Але вже через півроку той же Олег Плющаков повідомив, що так звана наплавка на зварний шов не потрібна - "эта наплавка, как показали наши эксперименты, вообще не нужна".

 

Окрім того, Олег Плющаков так і не зміг однозначно відповісти на питання журналістів про те, чи захистить життя бійців броня з такими швами у реальному бою.

 

"Как дальше шов поведет себя в жизни - мы не знаем... Нет, мы гарантируем, что все выдержит", сказав Голова військового представництва №85 Міністерства оборони України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues