200131 Laguna 0Учора, 30 січня ц.р., від стінки заводу Україна м. Одеса в море вийшов середній розвідувальний корабель за темою «Лагуна» спланований для передачі Військово-Морським Силам ЗС України.

 

 


Метою виходу було проведення частини заводських ходових випробувань, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ВМС ЗС України.

 

Новина по темі: СЕРЕДНІЙ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ КОРАБЕЛЬ ДЛЯ ВМСУ ДОБУДУЮТЬ В ОДЕСІ


Нагадаємо, цей корабель було закладено на ПрАТ «Кузня на Рибальському» та спущено на воду 23 квітня 2019 року. 21 жовтня, його було доставлено до Одеси за допомогою буксирів для проведення добудови та дообладнання на підприємстві «Судноверф Україна».

 

200131 Laguna 1

Урочистий спуск першого середнього розвідувального корабля за темою «Лагуна». Київ, ПрАТ «Кузня на Рибальському», 23 квітня 2019 року 

 

Протягом дня представники заводу разом з екіпажем виконували різноманітні завдання з перевірки якості роботи механізмів та агрегатів корабля відповідно до запланованого графіка.

 

200131 Laguna 3

Середній розвідувальний корабель за темою «Лагуна» в Одесі 21 жовтня 2019 р. / Фото: Володимир Трофімов


Зі слів заступника генерального директора з виробництва заводу «Кузня на Рибальському» Олександра Вишневецького - корабель виконав поставлені завдання відповідно до запланованої програми. Всі заходи випробувань проведені.

 

Новина по темі: ПЕРШИЙ ЗА РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СЕРЕДНІЙ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ КОРАБЕЛЬ ДЛЯ ВМС ЗС УКРАЇНИ СПУЩЕНО НА ВОДУ (ВІДЕО)


За підсумками випробування недоліків в роботі механізмів не виявлено. Екіпаж позитивно оцінив можливості корабля.

 

200131 Laguna 2

Випробування у морі середнього розвідувального корабля за темою «Лагуна». 30 січня ц.р. / Фото: прес-служба ВМС ЗС України

 

Довідково:


Новий середній розвідувальний корабель побудований на базі судна проекту 502 ЕМ, що мав наступні технічні характеристики:


Довжина: 54,8 метра
Ширина: 9,8 метра
Водотоннажність: 1220 тонн
Швидкість: 11,6 вузла
Дальність: 7200 миль
Автономність: 28 діб
Екіпаж: 29 осіб.

 

Новина по темі: ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ КАТЕРИ «КЕНТАВР» ГОТОВІ ДО ДЕРЖАВНИХ ВИПРОБУВАНЬ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues