200203 vilhaВисокоточна система залпового вогню "Вільха", яка створена "ДККБ "Луч", вже серійно постачається до українського війська. Defense Express отримала унікальні кадри влучання часткового залпу у ціль під час вогневих випробувань.

 

Під час випробувань був здійснений пуск 4 ракет у бойовому споряджені, які влучили точно у ціль з мінімальним відхиленням. Враховуючи швидкість ракети на кінцевій ділянці у 3,4 М - тобто близько 4000 км/год, зйомка велась високошвидкісними камерами.

 

 

Маса ракети "Вільха" - в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби - 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії - близько 3,4 М. За результатами державних випробувань високоточна система залпового вогню "Вільха" у кінці 2018 р. була прийнята на озброєння Збройних Сил України.

 

200203 vilha 1

 

Наразі у "ДККБ "Луч" тривають роботи зі створення модернізованої версії цієї ракети - "Вільха-М", яка має підвищену дальність стрільби 110-120 км. У грудні минулого року був успішно завершений етап випробувань системи "Вільха-М", який передує фінальним державним випробуванням.

 

 

Новини за темою:

 

ОЛЕГ КОРОСТЕЛЬОВ: ТВОРЕЦЬ РАКЕТНОГО ЩИТА УКРАЇНИ - ІНТЕРВ'Ю З ОЧІЛЬНИКОМ ДККБ "ЛУЧ"

НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ УСПІШНІ ВИПРОБУВАННЯ КОРИГОВАНИХ РАКЕТ КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА-М» (ВІДЕО)

«ВІЛЬХА-М» ВІД ККБ «ЛУЧ»: ПРОВЕДЕНО ПУСКИ ШТАТНИМИ РОЗРАХУНКАМИ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues