200205 PC80 0Після кількох років випробувань вітчизняні 80-мм некеровані авіаційні ракети РС-80, призначені для ураження наземних цілей, прийнято на озброєння Збройні Сили України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Новина по темі: НОВІ НРС РС-80 «ОСКОЛ» ВИПРОБУВАЛИ З ФРОНТОВОГО БОМБАРДУВАЛЬНИКА СУ-24М (ВІДЕО)


Зокрема на озброєння прийняті некеровані авіаційні ракети (НАР) РС-80 з кумулятивно-осколковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини.

 

Новина по темі: ПРОВЕДЕНО ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ ДОСЛІДНОГО ЗРАЗКА 80-ММ НЕКЕРОВАНОЇ АВІАЦІЙНОЇ РАКЕТИ «ОСКОЛ»


НАР РС-80 «Оскол» спроєктовані ДАХК «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ з використанням штатних пускових блоків. Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.

 

200205 PC80 1


Ця зброя призначена для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей. Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.


Так, оснащення ракети пучково-осколковою бойовою частиною з програмованим підривачем дозволить здійснювати підрив безпосередньо у повітрі у кількох метрах від цілі, що значно підвищує ефективність її ураження. При цьому дальність ураження наземних цілей понад 7 кілометрів. Окрім того, РС-80 може оснащуватись і кумулятивною бойовою частиною, для знищення бронетехніки противника.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: РОЗРОБКИ ВІД ДАХК «АРТЕМ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues