200206 Kompozit 00В Україні активно працюють над опануванням виробництва нових гелікоптерів з сучасними композитними корпусами.

 

 


Про деталі цього процесу Defense Express повідомила представниця запорізького підприємства «Співдружність Авіа Буд» Юлія Іванова.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» ОПАНУВАЛА ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНИХ ЛОПАТЕЙ ТА ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ (ВІДЕО)


За її словами, найбільших успіхів компанія досягла у виготовленні деталей для гелікоптерів типу Мі-2МСБ та МСБ-2 «Надія». Так, наразі повністю опановано виробництво кабіни, бічних й задніх дверей та капоту двигуна для цієї моделі. Також композитні елементи використовуються при створенні інших деталей модернізованих Мі-2.

 

200206 Kompozit 01


«Зараз ми працюємо над виготовленням не тільки капоту відсіку двигуна, але й редукторного відсіку та хвостового відсіку. Відповідно десь 50% фюзеляжу буде композитним», - додала Юлія Іванова.

 

Новина по темі: В'ЯЧЕСЛАВ БОГУСЛАЄВ: НАСТУПНОГО РОКУ ЗАПУСКАЄМО ПОВНІСТЮ КОМПОЗИТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГЕЛІКОПТЕР (ВІДЕО)


Надалі на підприємстві планують освоїти виробництво з композитних матеріалів усіх деталей фюзеляжу, включно з лопатями гелікоптеру.

 

200206 Kompozit 02


Варто зазначити, що окрім виробництва корпусів для Мі-2, у компанії працюють над створенням деталей й для інших моделей гелікоптерів сімейства «Мі».

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


«Для Мі-8 ми на даний момент ремонтуємо і проектуємо паливні баки, виготовляємо композитний корпус метеолокатора. Також на підприємстві роблять устаткування для салону гелікоптера, зокрема десантні сидіння», - розповіла представниця «Співдружність Авіа Буд».

 

200206 Kompozit 08


У найближчій перспективі заплановано поступове розширення номенклатури деталей для машин цього типу.


«Плануємо робити капоти рухового відсіку (для Мі-8 МСБ), теж композитні», - відзначила Юлія Іванова.

 

200206 Kompozit 03
В майбутньому фахівці ТОВ «Співдружність Авіа Буд» збираються зайнятися й іншими моделями гелікоптерів.

 

200206 Kompozit 07

Модернізований АТ «Мотор Січ» Мі-2МСБ-1 з композитними деталями ТОВ «Співдружність Авіа Буд» на виставці «Зброя та Безпека-2019». Зблизька дуже добре помітно де саме встановлені композитні деталі, а де старі з металу.


Варто додати, що компанія «Співдружність Авіа Буд» займається виробництвом з композитів понад 4 роки. Вона була організована як основний партнер «Мотор Січ» з виробництва і впровадження композитних виробів і компонентів.

 

200206 Kompozit 05


Вітчизняне підприємство займається розробкою та виробництвом деталей з вуглецевого волокна з урахуванням найбільш відповідних матеріалів і технологій виробництва з повним моделюванням компонентів (статичний, динамічний і аналіз зіткнень) та використовує сучасне обладнання.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» РОЗРОБЛЯЄ ВІТЧИЗНЯНИЙ ГЕЛІКОПТЕР ЗДАТНИЙ ПІДНІМАТИ 16 ТОНН (ВІДЕО)


При цьому, запорізькі фахівці освоїли повний цикл виготовлення таких виробів, починаючи від розробки 3D моделі та створення «майстер-моделі» і закінчуючи серійним виробництвом вже готових деталей з композиційних матеріалів.

 

200206 Kompozit 06

 

З діяльністю компанії ТОВ «Співдружність Авіа Буд» та її виробами можна було ознайомитись на виставці «Зброя та Безпека -2019».

 

Публікація по темі: КОМПОЗИТНАЯ СИЛА

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues