200208 MIL 0Міністр оборони України Андрій Загороднюк в інтерв’ю виданню Kyiv Post заявив, що в Маріуполі та Сєвєродонецьку збудують військові бази за стандартами НАТО.


Про це повідомляє спеціалізований інформаційний портал Defense Express.


«Одним із пріоритетів діяльності команди Міністерства оборони України є розвиток будівництва інфраструктури. Ми плануємо збудувати декілька якісних інфраструктурних об’єктів, щоб всі знали, що в нас теж можуть бути військові бази за стандартами НАТО. Зокрема, це два об’єкти, які ми будуємо в чистому полі. Це будуть військові бази: одна — у Маріуполі, інша — у Сєвєродонецьку.


Публікація по темі: МОЯ ГОЛОВНА МЕТА – ЗРОБИТИ ВСЕ, ЩОБ ОТРИМАТИ СТАТУС ЧЛЕНА ПРОГРАМИ ПОСИЛЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ НАТО - ЗАГОРОДНЮК


Він також розповів, що цього року буде закінчене будівництво бригадного містечка на полігоні Широкий лан.


Варто додати, під час візиту в середині жовтня минулого року, командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського на полігон Широкий лан стало відомо, що на його базі буде побудований навчальний комплекс «Бій в урбанізованій місцевості».


Нагадаємо, 23 січня, в інтерв’ю програмі «Сніданок з 1+1» міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів, що наразі в Міноборони йде підготовка нового оборонного замовлення на 2020 рік, але за новим підходом.


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» заявив, що Україна приєдналась до організації NSPA (NATO Support and Procurement Agency - Агентство НАТО з технічного обслуговування і постачання), що дає можливість робити закупівлі напряму, без посередників, через НАТО.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues