200211 T64LBTZ 0ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», готується до передачі українським військовим чергової партії модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року

 

 


Так, на заводському подвір'ї у Львові проходять останні тести п'ять нових машин, повідомляє Defense Express з посиланням на «Донбас-Реалії».

 

Новина по темі: ЛБТЗ ПРАЦЮЄ ВЖЕ НАД ЧЕТВЕРТИМ ДЕСЯТКОМ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)


Ці танки відрізняються від своїх радянських пращурів кількома суттєвими нововведеннями, що значно покращують можливості бойової машини. Зокрема мова йде про новий динамічний захист, тепловізійний прицільний комплекс, сучасні прилади нічного бачення для екіпажу, цифрові радіостанції та систему супутникової навігації.

 

200211 T64LBTZ 2

Новий приціл навідника, динамічний захист, драбини для екіпажу та приціл навідника всередині башти танка Т-64 зразка 2017 року / Фото: "Донбас-Реалії"

 

Проте основна конструкція Т-64 зостається без змін. Навіть новий динамічний захист ставиться в старі кріплення від радянського ДЗ «Контакт».


"В процесі покращення характеристик ми виходили виключно без зміни конструкції машини. Тобто, якщо йде наприклад танковий нічний приціл, то він вставляється в ту саму шахту, в тих самих параметрах. Так, всередині начинка зовсім інша", - відзначив начальник центрального бронетанкового управління ЗСУ Юрій Мельник.

 

200211 T64LBTZ 1

Один з модернізованих Т-64 зразка 2017 року, який готовий до відправлення у ЗСУ. Добре видно номер "17" (скоріш за все це сімнадцята машина цієї серії, що оновлена на ЛБТЗ) / Фото: "Донбас-Реалії"


Нагадаємо, на ЛБТЗ почали працювати над модернізацією танків Т-64 у середині минулого року. Вже в липні 2019 року заводчани відправили Збройним силам першу партію з восьми таких машин.

 

Новина по темі: ХБТЗ ПОСТАВИВ ЗСУ ВЖЕ ПОНАД 150 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)


Наразі, на оборонному підприємстві на різній стадії виробництва знаходиться 15 таких танків.

 

200211 T64LBTZ 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues