200213 MOUKanada 0Сьогодні, 13 лютого, в рамках робочого візиту до штаб-квартири НАТО в Брюсселі Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів двосторонню зустріч з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сінгхом Сейджжаном.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

 

Новина по темі: МІНІСТРИ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ТА ТУРЕЧЧИНИ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ ОФІЦІЙНУ ЗУСТРІЧ


Сторони наголосили на продовженні давніх дружніх та партнерських відносин між країнами. Андрій Загороднюк подякував своєму канадському колезі за всебічну підтримку України за багатьма напрямами, зокрема за сприяння в організації багатосторонніх зустрічей з міністрами оборони Великої Британії, Канади, Польщі, Литви та США, що відбулися вчора в форматі QUINT.


Під час діалогу Міністр оборони України поінформував Харджита Сінгха Сейджжана про поточну обстановку на сході України та заходи, що вживаються керівництвом держави та військового відомства з метою забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ БРОНЕМАШИНИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗАХОПЛЕННЯ – КАНАДСЬКИЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ (ФОТО)


"Оборонна реформа та подальший розвиток спроможностей ЗСУ є основними інструментами стримування російської збройної агресії. Для цього, у тому числі, розроблено та триває виконання Урядової програми дій, в рамках якої визначено п’ять стратегічних цілей для Міністерства", — повідомив Міністр оборони України.

 

200213 MOUKanada 1

Канадські інструктори з місії UNIFIER у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного / Фото: Міністерство оборони України


Також Андрій Загороднюк та Харджит Сінгх Сейджжан обговорили поточний стан двостороннього оборонного співробітництва. Йшлося, зокрема про те, що протягом 2015-2020 років, в рамках діяльності канадської військово-тренувальної місії в Україні UNIFIER, на базі чотирьох навчальних центрів на території України було підготовлено понад 6700 українських військовослужбовців. Наразі в Україні перебуває 150 канадських інструкторів.


В рамках співробітництва у галузі освіти та підготовки, у військових навчальних закладах та установах Канади успішно завершили навчання понад 800 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Сьогодні навчання у Канаді проходять шість представників ЗСУ.

 

Новина по темі: КАНАДА ХОЧЕ РОЗШИРИТИ ТРЕНУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ


Окрім цього, починаючи з 2015 року канадська сторона передала Міноборони України мобільний польовий шпиталь та чотири реанімобілі. Також у Київському військовому госпіталі організовано роботу на ротаційній основі канадських лікарів-волонтерів.


У підсумку зустрічі керівники оборонних відомств країн визначили перспективні напрями двостороннього оборонного співробітництва, серед яких: консультації щодо політичної стратегії з питань територіальної цілісності, політичної незалежності та безпеки, співпраця в рамках операції UNIFIER та військово-технічне співробітництво, продовження консультативно-дорадчої допомоги.

 

Новина по темі: КАНАДА ПЕРЕДБАЧИЛА НА 2019 РІК ПОНАД 105,6 МЛН ДОЛАРІВ НА ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues