200213 Sirskii 010 лютого ц.р. у Командуванні Сухопутних Військ Збройних Сил України відбулась зустріч генерал-лейтенанта Олександра Сирського, командувача Сухопутних Військ, з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

 

 


До делегації входили представник по роботі зі збройними силами та органами безпеки Дієго Веллозо та радник по роботі зі збройними силами та органами безпеки Ігор Лимаренко, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу СВ ЗСУ.

 

Публікація по темі: ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ ПРО ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ


Під час зустрічі відбулось обговорення планів спільних робочих зустрічей МКЧХ на 2020 рік. Заплановано проведення навчань щодо норм міжнародного гуманітарного права – для командного складу військових частин Сухопутних Військ Збройних Сил України, які залучатимуться до проведення Операції Об’єднаних Сил (Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation). 

 

 

"Ми представляємо різні структури, але знаходимось в одному місці і виконуємо схожу місію: ви, як представники Збройних Сил України, захищаєте громадян України, а Міжнародний Комітет Червоного Хреста турбується щодо захисту цивільного населення і інфраструктури. Основна мета наших тренінгів – роз’яснити, які функції і завдання виконує Червоний Хрест та як з ним співпрацювати", – повідомив Дієго Веллозо.

 

Новина по темі: СИРСЬКИЙ ПЕРЕВІРИВ БОЙОВУ ПІДГОТОВКУ 30 ОМБР І ВІДЗНАЧИВ ГОТОВНІСТЬ БРИГАДИ ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ В ООС

 

Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зазначив, що Сухопутні Війська приділяють багато уваги вивченню міжнародного гуманітарного права у тих частинах, що готуються до ротації у район проведення ООС. Тому Командування підтримує ініціативу МКЧХ щодо проведення занять щодо норм міжнародного гуманітарного права і високо цінує співпрацю з Червоним Хрестом.

 

Публікація по темі: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: АРМІЯ ПОВИННА БУТИ ЗАВЖДИ ГОТОВА ДО ПЕРЕМОГИ!

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues