200217 ukrpostily 2На початку лютого ц.р. на військовому полігоні Державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. Макарова» у місті Павлоград пройшли випробування нового артилерійського боєприпасу українського виробництва.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на інформацію, що розповсюджено компанією «Українська бронетехніка».

 

Зокрема, 6 лютого ц.р. дочірнє підприємство компанії «Українська бронетехніка», «Рубін-2017», провело випробування нової продукції – пострілу для самохідної артилерійської установки 2С3 «Акація».

 

200217 ukrpostily 1

 

Як зазначають в компанії «Українська бронетехніка», для цього етапу – випробувань Головного конструктора – використовувався снаряд в інертному виконанні. В подальшому передбачається проведення попередніх випробувань по програмі Центрального науково-дослідного інституту ЗС України.

 

За оцінками представників компанії, випробування пройшли успішно. На сайті компанії було викладено невеличкий відеозвіт з випробувань.

 

 

 

Також в компанії «Українська бронетехніка» відзначили, що паралельно з випробуваннями йде підготовка виробничих потужностей компанії «Рубін-2017» до серійного виробництва нового пострілу.

 

Наразі конструкторське бюро компанії «Рубін-2017» веде розробку нової, більш економічної у виробництві, гільзи до зазначених гармат і новітнього снаряда підвищеної дальності із покращеними аеродинамічними характеристиками.

 

В планах компанії «Рубін-2017» на 2020 – 2021 роки завершити розробку і розпочати серійне виробництво десяти зразків сучасних артилерійських боєприпасів.

 

Раніше Defense Express повідомляв, що в середині грудня 2019 року Конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» достроково передало Збройним Силам України спеціалізовані броньовані автомобілі «Варта».

200217 ukrpostily 4

 

Новий осколково-фугасний снаряд калібру 152 мм розроблений за власні кошти підприємства. Він також може використовуватися для стрільби із гармат Д-20, МЛ-20, 2А65 і 2С19. Боєприпас призначений для знищення артилерії, мінометів та інших вогневих засобів супротивника, живої сили, об’єктів тилу і органів управління військами, а також польових і довготривалих оборонних споруд.

200217 ukrpostily 5

 

До складу пострілу входить гільза, що підлягає ремонту і повторному використанню до 6 разів. Основною відмінністю нового снаряду є малочутлива вибухова речовина «БАС», що пройшла весь цикл випробувань. Використання нової вибухівки значно знижує ризики групового підриву снарядів у нештатних ситуаціях, що можуть виникнути на арсеналах і артилерійських позиціях.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues