200217 KBTZ 0Збройні сили України у цьому році отримали вже 25 оновлених танків Т-72, що були модернізовані фахівцями ДП «Київський бронетанковий завод»

 

 


Про це розповів виконувач обов’язків директора підприємства Володимир Синявський, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяІnform.

 

Новина по темі: НА КБТЗ ВІДВАНТАЖЕНО ПЕРШУ ПАРТІЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-72 ДЛЯ ЗСУ (ФОТО)


За його словами, для потреб армії до війська вже відправлено 25 машин з партії у 31 одиницю. Після початку експлуатації всебічно вивчатимуться сильні та слабкі сторони модернізованих танків для їхнього подальшого поліпшення.

 

200217 KBTZ 1


На оновлених машинах замінюють радянський динамічний захист «Контакт» на надійніший вітчизняний «Ніж», встановлюють модернізовані приціли 1К13 для стрільби керованими ракетами «Комбат» українського виробництва, нові прилади нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, потужніші двигуни. Танки оснащують сучасними радіостанціями Aselsan або Harris, навігаційними системами СН-3003 «Базальт». Також ходову частину замінюють на ефективнішу від Т-80.

 

Новина по темі: Т-72АМТ ВІД КБТЗ ПРОХОДИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ НА ВІЙСЬКОВИХ ПОЛІГОНАХ


Нині державне підприємство, що входить до бронетанкового кластеру ДК «Укроборонпром», може модернізувати 5 машин на місяць. Модернізація починається з того, що танк повністю розбирають, а потім починають збирати з нових деталей — заміні підлягають усі вузли й кабелі.

 

200217 KBTZ 3


Виконувач обов’язків директора відзначив, що Україна повністю незалежна від постачання запчастин для подібної техніки з-за кордону, все необхідне виробляють вітчизняні заводи. Власне КБТЗ має замкнений цикл виготовлення основних деталей на башту, окрім систем наведення вогню, стабілізаторів гармати й приладів спостереження. Все, що з заліза та броні, виготовляють безпосередньо на заводі.

 

Новина по темі: НА ЛБТЗ ГОТОВА ДО ПОСТАЧАННЯ ЗСУ ЧЕРГОВА ПАРТІЯ З П'ЯТИ ОНОВЛЕНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)


Наразі підприємство має кілька договорів з Міністерством оборони та Центральним бронетанковим управлінням Командування Сил логістики. І здійснює дообладнання та модернізацію танків Т-72.

 

Новина по темі: ЛБТЗ ПРАЦЮЄ ВЖЕ НАД ЧЕТВЕРТИМ ДЕСЯТКОМ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)


Нагадаємо, першу партію відремонтованих танків Т-72 (15 одиниць) з покращеними ТТХ відправилася у війська 24 січня ц.р. Також повідомлялося й про другу партію (у 10 одиниць), що мала бути поставлена до ЗСУ до кінця минулого місяця.

 

200217 KBTZ 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues