200217 DEFENSE 3У Військовій академії (м. Одеса) проходять інструкторсько-методичні заняття з ухвалення бойових рішень за стандартами НАТО за участю представників канадської тренувальної місії в Україні UNIFIER.

 

Упродовж трьох тижнів канадські інструктори навчатимуть майбутніх командирів ефективним прийомам управління підрозділами під час бою, тактиці ведення бойових дій у наступі, обороні на відкритій місцевості й в населених пунктах.

 

Делегація Збройних Сил Канади на чолі з новим командиром канадської тренувальної місії в Україні UNIFIER підполковником Джефрі Роєм Тупом відвідала Військову академію (м. Одеса) з метою узгодження шляхів сумісної роботи. Місія триває вже понад 4 роки. Це методична підготовка, заняття з викладачами та курсантами і багато іншого. Наразі частково змінився склад групи: тож одна із цілей канадців – ознайомлення з військовими вишами України в 12 містах держави. Представники ЗС Канади мають намір надати допомогу в розвитку нових напрямків підготовки військовослужбовців для української армії.

 

 

Керівним складом навчального закладу та представниками місії UNIFIER були обговорені подальші шляхи спільної роботи з підготовки військовослужбовців. Зокрема начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк запропонував керівнику UNIFIER нові напрямки для розширення співпраці щодо вдосконалення підготовки українських військовослужбовців. Насамперед йдеться про впровадження курсів капітанів на базі академії.

 

200217 UNIFIER

 

- Цього року ми розпочинаємо підготовку до проведення регулярних курсів капітанів – спеціалістів з логістики, - заявив в ході зустрічі з представниками канадської делегації генерал-майор Олег Гуляк. Курси започатковано для молодих офіцерів, які проходитимуть їх перед призначенням на вищі посади для того, щоб цикл побудови кар’єри офіцера в ЗС України здійснювався повністю за стандартами та баченням ЗС країн НАТО.

 

Начальник Військової академії (м. Одеса) також висловив переконання, що за допомогою інструкторів з Канади вдасться створити оптимальний курс та вже цього року розпочати підготовку офіцерів з логістики. Надалі подібні курси будуть розширені і на бойові спеціальності — десантників морпіхів, розвідників.

 

Ще один напрямок розвитку військового навчального закладу — це підготовка офіцерів розвідувально-аналітичної діяльності, що є дуже актуальним в умовах сьогодення. Для його розвитку керівництво академії запропонувало канадській стороні поділитися досвідом, методичними порадами, можливо, навчальними програмами для того, щоб цей курс підготовки офіцерів-аналітиків якнайефективніше впровадити в життя.

 

Також під час візиту до Військової академії (м. Одеса) делегація військовослужбовців ЗС Канади ознайомилась із потенціалом навчально-матеріальної бази військового вишу.

 

200217 UNIFIER 1

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues