200217 KrAZ 0ПрАТ "АвтоКрАЗ" отримало замовлення на постачання партії самохідних шасі 4×4 від одного з довгострокових партнерів — відомого закордонного виробника броньованої техніки.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу вітчизняного автовиробника.

 

Новина по темі: «АВТОКРАЗ» ТА «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» В ЦЬОМУ РОЦІ ПРЕДСТАВЛЯТЬ НОВИЙ БРОНЬОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ «КАМРАТ» (ВІДЕО)


Повнопривідні машинокомплекти КрАЗ (зазвичай використовуються у вантажівках 5233НЕ, - прим ДЕ) вчергове обрані як база для виробництва броньованих машин із протимінним захистом. Простота та надійність базових компонентів, позитивний досвід експлуатації в найскладніших умовах роблять шасі КрАЗ універсальною платформою для різних модифікацій броньованої техніки.

 

200217 KrAZ 1


Величезний машинобудівний досвід та висококваліфікований інженерно-технічний персонал дозволяють "КрАЗу" нарівні співпрацювати з іноземними партнерами в спільній розробці бронеавтомобілів та адаптації вітчизняного шасі під конкретні вимоги виробника надбудови.

 

Новина по темі: КРАЗ ЗНАЧНО РОЗШИРИВ СПІВПРАЦЮ З НІГЕРІЄЮ (ФОТО)


Слід зазначити, що крім класичних варіантів самохідних шасі, що позитивно зарекомендували себе, "АвтоКрАЗ" систематично модернізує власні продукти в даному сегменті, відповідно до актуальних тенденцій ринку та побажань замовників.

 

Новина по темі: БЕЗКАПОТНИЙ ТЯГАЧ КРАЗ-6510ТЕ ДОПУЩЕНО ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ У ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues