200217 Skaeton 0Розробники вітчизняних тактичних безпілотників ACS-3 вважають, що в Україні поки що не існує систем РЕБ, здатних повністю заблокувати роботу їх БПЛА

 

 


Відповідну заяву зробив заступник директора з комерційних питань ТОВ «Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» Роман Княженко, в інтерв'ю для АрміяІnform, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ДИРЕКТОР «СКАЕТОН»: В НАС В КРАЇНІ ВІДСУТНІ ТЕСТОВІ ПЛОЩАДКИ ДЛЯ ТЕХНІКИ, ЯКА МОЖЕ ЛІТАТИ ДАЛЕКО, ВИСОКО І ДОВГО


«Так»,- підтвердив він у відповідь на запитання щодо відсутності в Україні систем РЕБ, що здатні заблокувати дії безпілотного авіаційного комплексу ACS-3.

 

200217 Skaeton 1


«Наші технічні рішення, закладені в конструкцію БПЛА, дають змогу подолати будь-яку перешкоду, створену комплексами РЕБ. І ми готові це довести на практиці в польових умовах», - додав він.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЮТЬ РОЗВІДУВАЛЬНІ БЕЗПІЛОТНИКИ АCS-3


За його словами, конструкція БПЛА від «Скаетон» передбачає роботу в різних діапазонах, здійснення стрибків по частотах і захист від шумоподібних сигналів. Тому, навіть коли навігаційна система залишиться без зв’язку із супутником, це не завадить безпілотнику виконати завдання. Наявні в Україні системи РЕБ здатні блокувати канали телеметрії та зв’язку з оператором, але винахід, який застосовується в ACS-3, дає змогу здолати ці перешкоди й успішно виконати завдання розвідки.

 

200217 Skaeton 2


На підтвердження своїх слів Роман Княженко навів приклад з випробуваннями безпілотника виробництва компанії «Скаетон» в умовах протидії комплексу РЕБ відомого виробника з високими характеристиками, що відбулися у 2018 році. Завдяки особливим технічним рішенням, які вирізняють виріб Авіаційної виробничої компанії серед інших, протидія комплексу ACS-3 не перешкодила належному виконанню завдання.

 

Новина по темі: БЕЗПІЛОТНИЙ КОМПЛЕКС RAYBIRD-3 КОМПАНІЇ «СКАЕТОН» ВСТАНОВИВ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД


Нагадаємо, безпілотний авіаційний комплекс ACS-3 (назва цивільного варіанту - Raybird-3) у класі «малих тактичних» за своїми технічними характеристиками не має конкурентів в Україні. За кордоном аналогічну техніку здатні випускати лише три виробники.

 


Зокрема, у вересні минулого року БПЛА от «Скаетон» встановив національний рекорд, здійснивши політ на максимальну тривалість безперервного перебування у повітрі. Так, у ході цього польоту безпілотник вагою у 21 кг знаходився у повітрі 24 години 31 хвилину. За цей час загальна довжина маршруту становила понад 2000 км.

 

200217 Skaeton 5


Варто також додати, що вітчизняна машина постачається Збройним силам України в рамках державного оборонного замовлення.

 

ТТХ розвідувального БпАК АCS-3

 

Максимальна злітна вага

21 кг

Маса корисного навантаження

5 кг

Тривалість польоту

до 30 годин

Максимальна дальність польоту

2500 км

Крейсерська швидкість

120 км/год

Максимальна швидкість

160 км/год

 

200217 Skaeton 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues