200218 Iskra 0На Казенному підприємстві "Науково-Виробничий Комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", відкрито сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: НА «НВК «ІСКРА» ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВУ ДІЛЬНИЦЮ СУЧАСНИХ ВЕРСТАТІВ (ФОТО)


"В результаті глибокої модернізації приладобудівного виробництва сьогодні на КП "НВК "Іскра" успішно функціонує сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією, аналогів якої в Україні немає", - наголошується в повідомленні.

 

 


Новостворене виробництво випускає нові зразки електронних цифрових обчислювачів, які за своїми параметрами доводять що підприємство вийшло на якісно новий технологічний рівень приладобудівного виробництва. Усі етапи створення модулів виконуються на новому високотехнологічному обладнанні, використання якого зменшує відсоток браку або продукції низької якості.

 

Новина по темі: «ІСКРА» РАЗОМ З ЗАКОРДОННОЮ КОМПАНІЄЮ СТВОРЯТЬ НОВУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНУ КОНТРБАТАРЕЙНУ РЛС


Відзначається, що впровадження цієї технології підвищило якість та зменшило собівартість продукції КП "НВК "Іскра". Тому що модулі, які виготовляються, використовуються майже у всіх типах виробів, що випускаються підприємством.

 

Нагадаємо, що на початку цього року на КП "НВК "Іскра" завершились роботи по оснащенню та введенню в дію нової дільниці верстатів з числовим та програмним керуванням.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ЗАПУСТИТИ У ВИРОБНИЦТВО КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ «ЗООПАРК-3» (ФОТО, ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues