200218 Arta 0Центральна артилерійська база озброєння ЗСУ збільшила темпи модернізації комплексів бойових машин управління вогнем самохідної артилерії

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: 26 ОАБР ЗСУ ОТРИМАЛА МОДЕРНІЗОВАНІ КОМПЛЕКСИ УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ АРТИЛЕРІЇ


Так, на цей рік Командування сил логістики ЗС України збільшило виробничий план модернізації цього озброєння до п'яти комплексів.


Нагадаємо, що перший капітальний ремонт такої системи був проведений на Рівненщині в інтересах однієї з частин в минулому році.

 

Новина по темі: ЗСУ РОЗПОЧАЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ КОМПЛЕКСУ МАШИН УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ САМОХІДНОЇ АРТИЛЕРІЇ


Цьогоріч роботи з модернізації та ремонту були продовжені. Зокрема повідомляється, що перша оновлена бойова машина пройшла обкатку та готова до відправлення в район бойових дій на Схід України.

 

200218 Arta 2


Відзначається, що після виконаних робіт машина проходить ходову перевірку по пересіченій місцевості. Зокрема під час 15-кілометрового маршу на різних ділянках доріг і за умов бездоріжжя. Кожну машину після пробігу оглядають на предмет виявлення недоліків і їхнього усунення. Після цього зразок остаточно фарбують з нанесенням піксельного малюнка. Окрім ходових якостей, перевіряють комплектність та ефективність застосування, зокрема ведення переговорів у різних режимах.

 

Публікація по темі: ДИРИГЕНТ ВОГНЮ: КОМПЛЕКС АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ АРТДИВІЗІОНОМ


Таке переобладнання дасть змогу враховувати всі аспекти підготовки та управління бойовою стрільбою та забезпечувати керування підрозділами. Якщо торік на вітчизняну техніку встановлювали засоби зв’язку іноземного виробництва, то наразі це вже українська сучасна версія під назвою «Либідь». Технічні параметри радіостанції дають змогу вести переговори в багатьох режимах, зокрема закритому, а інформація, що підлягає обміну, кодується автоматично.

 

200218 Arta 1


Як зазначив начальник артилерійського цеху причіпної артилерії старший лейтенант Вадим Кучарук, через трансформування старої бази маса комплексу зменшена до 1200–1500 кілограмів. Саме завдяки демонтажу застарілої апаратури: великогабаритних радіостанцій, обчислювальної апаратури, кабельних вводів, щитів, а це значна економія місця в машині управління та суттєве підвищення прохідності й можливість збільшення кількості екіпажу, або ж боєкомплекту.

 

Новина по темі: СИСТЕМА КЕРУВАННЯМ ВОГНЕМ АРТИЛЕРІЇ ВІД TURINGISMUS: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ ЦІЛЕЙ


"Цей комплекс розміщений на базі багатоцільового легкого броньованого тягача з універсальним корпусом. Він практичний та використовується майже в усіх підрозділах українського війська", — підсумував офіцер.

 

200218 Arta 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues