200218 DOZRNBO 0Рада національної безпеки і оборони України на своєму засіданні сьогодні, у вівторок, схвалила основні показники державного оборонного замовлення на 2020 та 2021, 2022 роки

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу РНБО.

 

Новина по темі: НА ДОЗ ПЛАНУЮТЬ ВИТРАТИТИ ПОНАД ОДИН МЛРД ДОЛАРІВ: СЕКРЕТАР РНБО


За підсумками розгляду питання Кабінетові Міністрів України доручено затвердити цей документ з урахуванням висловлених пропозицій щодо його доопрацювання з метою підвищення бойових спроможностей Збройних Сил України та розвитку сил стримування.


Згідно зі схваленим документом у 2020 році на виконання ДОЗ передбачено фінансування у сумі 25,848 млрд грн, що на 16% більше, ніж у 2019 році. У виконанні ДОЗ братимуть участь 14 державних замовників.


Державним оборонним замовленням передбачається фінансування заходів з розвитку виробничих потужностей оборонно-промислового комплексу (ОПК) на загальну суму 2,53 млрд грн. (9,8% від загального обсягу ДОЗ).

 

Новина по темі: БТР-3 НЕ ЗАМОВЛЕНО: НАЙМАСОВІША УКРАЇНСЬКА БОЙОВА МАШИНА НЕ ВКЛЮЧЕНА ДО ДОЗ-2020


З них 1,7 млрд грн спрямовуватимуться на виконання дослідних та дослідно-конструкторських робіт.


За попередніми розрахунками, частка вітчизняних постачальників складатиме майже 90% продукції, отже імпорт - відповідно близько 10%, що передбачає підтримку вітчизняного ОПК.


Крім того, на засіданні були розглянуті питання, безпосередньо пов'язані з виконанням ДОЗ і технічним оснащенням сил безпеки і оборони. Це стосується розвитку оборонно-промислового комплексу та нормативно-правового забезпечення його діяльності, зокрема розроблення Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України та відповідних законодавчих актів.

 

Новина по темі: 2019 РОЦІ ЗСУ ЗАМОВИЛИ ТА ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 400 ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР», 10 ПТРК JAVELIN ТА ПІВСОТНІ РАКЕТ ДО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - ЗВІТ МІНОБОРОНИ 


Серед іншого, Кабінетові Міністрів України поставлено завдання внести на розгляд парламенту проєкти законів щодо створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій в ОПК, а також фінансового оздоровлення та підтримки його підприємств.


Державним оборонним замовленням передбачено продовжити розробку і закупівлю за найважливішими проєктами зі створення ракетної техніки.

 

200218 DOZRNBO 1


Уряду також доручено забезпечити фінансування у повному обсязі, не допускаючи зменшення відповідних видатків державного бюджету або перерозподілу на інші потреби, і внести зміни до ряду державних цільових програм у сфері ОПК у частині продовження строку їх виконання.


У рішенні також містяться доручення іншим міністерствам, відомствам і державним замовникам з оборонного замовлення.

 

Новина по темі: У 2019 РОЦІ ЗСУ ЗАКУПОВУВАЛИ БРОНЕМАШИНИ ONCILLA – МІНОБОРОНИ ОПРИЛЮДНИЛО ДАНІ ПРО ПРИДБАНУ БРОНЬОВАНУ ТА АВТОМОБІЛЬНУ ТЕХНІКУ


Спільними зусиллями Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України у цьому році вдалося збільшити фінансовий ресурс на оборону і безпеку держави до 245,8 млрд грн, що майже на 30 млрд грн більше, ніж у 2019 році.


У розпорядженні силового блоку буде також додатковий фінансовий ресурс у розмірі 10 млрд грн під державні гарантії для реалізації програм, пов'язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави. Такий обсяг державних гарантій наші військові отримають вперше.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues