200218 DOZMO 0В Міністерстві оборони України надали роз’яснення щодо окремих пунктів нового Державного оборонного замовлення в межах відкритої інформації

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу відомства.

 

Новина по темі: РНБО УКРАЇНИ СХВАЛИЛА ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ДОЗ НА 2020 ТА 2021, 2022 РОКИ


Так, на теперішній час продовжується виконання програми створення Багатофункціонального ракетного комплексу (БФРК). Відповідно до доручення Президента України, в Міноборони розробляється державна програма розвитку ракетно-реактивного озброєння. Концепція зазначеної Програми наразі проходить зовнішнє погодження.

 

Новина по темі: БТР-3 НЕ ЗАМОВЛЕНО: НАЙМАСОВІША УКРАЇНСЬКА БОЙОВА МАШИНА НЕ ВКЛЮЧЕНА ДО ДОЗ-2020


Фінансування програми "Нептун" у 2020 році передбачено у повному обсязі. У 2020 році заплановано проведення державних випробувань та прийняття на озброєння берегового ракетного комплексу. Проєктом ДОЗ—2020 передбачено фінансування закупівлі зазначених комплексів.

 

200218 DOZMO 1


Закупівля ракет "Вільха" запланована відповідно до програмних показників, в межах виділеного фінансового ресурсу.

 

Новина по темі: НА ДОЗ ПЛАНУЮТЬ ВИТРАТИТИ ПОНАД ОДИН МЛРД ДОЛАРІВ: СЕКРЕТАР РНБО


На закупівлю засобів зв’язку заплановано 10% від напряму закупівлі ОВТ.

 

200218 DOZMO 2


Закупівля вантажних автомобілів підвищеної прохідності у 2020 році запланована за відкритою процедурою, тому мову про закупівлю в однієї приватної компанії вести некоректно.

 

Новина по темі: ЧАСТКА НОВОГО ОЗБРОЄННЯ У ЗСУ ЗА УМОВ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ У 2025 РОЦІ СКЛАДЕ 35%


Закупівлю БМП у 2020 році буде здійснено в обсягах відповідно до комерційних пропозицій за імпортом, з урахуванням того, що на озброєнні ЗС стоять зразки колишнього СРСР.

 

200218 DOZMO 3


У 2020 році заплановано постачання понад сімдесяти безпілотних авіаційних комплексів відповідно до потреби, визначеної Генеральним штабом.


Варто додати, що у прес-службі МО зауважили, що у зв’язку з тим, що проект ДОЗ має гриф "цілком таємно", Міноборони не може детально й у повному обсязі розкривати положення згаданого документа, оскільки це може вплинути на обороноздатність України в цілому.

 

Новина по темі: 2019 РОЦІ ЗСУ ЗАМОВИЛИ ТА ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 400 ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР», 10 ПТРК JAVELIN ТА ПІВСОТНІ РАКЕТ ДО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - ЗВІТ МІНОБОРОНИ 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues