200220 ASUW 0На загальновійськовому полігоні поблизу Чернігова проводяться двоступеневі командно-штабні навчання з застосуванням автоматизованої системи управління військами (АСУВ)

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Оперативного командування "Північ".

 

Новина по темі: ДВІ БРИГАДИ НА НАВЧАННЯХ ВИПРОБУВАЛИ НОВІТНЮ АВТОМАТИЗОВАНУ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)

 

Керівник навчань, командувач ОК "Північ" генерал-майор Валерій Залужний розповів, що метою навчань є, крім іншого, формування у командирів навичок прийняття сміливих, нестандартних рішень в залежності від змін оперативної обстановки, та напрацювання навичок керування підрозділами за допомогою АСУВ.

 

200220 ASUW 4


Командувач зазначив, що автоматична система управління військами суттєво скорочує час підготовки й прийняття рішень командиром. Управління військами відбувається в режимі онлайн.

 

Новина по темі: УКРАЇНА РОЗРОБИЛА СУЧАСНУ ІНТЕГРАЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ ОБМІНУ СИТУАЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО (ВІДЕО)


"Немає за кого заховатись, кожен командир опрацьовує дані і приймає рішення безпосередньо під час планування та виконання задачі. Він може одночасно узгоджувати задачі з іншими підрозділами, виводячи дані на карту і надаючи доступ командирам відповідних структур. Це суттєво підвищує ефективність управління та ефективність застосування військ", - сказав він.

 

200220 ASUW 2


Військовослужбовці бригади та управління оперативного командування відзначили: так, спершу було трохи складно розібратись, як в будь-якій новій комп’ютерній програмі. Але це навчання було корисним і цікавим, дало можливість спробувати інші підходи, напрацювати нові методи вирішення задач.

 

200220 ASUW 5


"Офіцери аналізували дані, внесені кожним із них на різні шари карти, і видавали результат власної розумової діяльності – а не кількарічної давнини записи колишніх навчань. І цей продукт розумової діяльності тут-таки вкладався в текст, в позначки карти на екрані. Я як керівник навчань не давав їм оцінку – я керував. І я бачив, що офіцери теж потроху починають розуміти ці процедури, опановують стандарти, в тому числі НАТівські", - відзначив командувач.

 

200220 ASUW 3


Високу оцінку навчанням дав також командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський, який прибув на полігон і детально ознайомився з рівнем застосування системи.

 

Новини та публікації по темі: 

 

ЗСУ ОТРИМАЛИ ВІД США ІТ ОБЛАДНАННЯ ЯКЕ СТАНЕ ОСНОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)

 

ІННОВАЦІЙНА ІНТЕГРАЦІЙНА ПЛАТФОРМА РОЗВІДКИ ЗСУ ДОЗВОЛЯЄ ВИЯВЛЯТИ ТА УРАЖАТИ ВОРОЖІ ЦІЛІ В РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН (ВІДЕО)

 

ПІДРОЗДІЛИ ППО ВПЕРШЕ ЗАСТОСУЮТЬ АСУ «ОРЕАНДА» ПІД ЧАС ТАКТИЧНИХ НАВЧАНЬ З БОЙОВОЮ СТРІЛЬБОЮ

 

У 2020 РОЦІ ЗСУ ПЛАНУЄ ПРИЙНЯТИ НА ОЗБРОЄННЯ ВЛАСНУ ЄАСУ

 

ЦИФРОВИЙ ВИМІР ЗСУ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues