200220 MotorSich 0Запорізьке АТ "Мотор Січ", що входить до складу "Ліги оборонних підприємств України" завершило пусконалагоджувальні роботи з випуску нових лопатей з композитних матеріалів

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Motor Sich Airlines.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ УСПІШНО ОПАНОВУЄ ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНИХ КОРПУСІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ МІ-2МСБ ТА МІ-8МСБ (ФОТО)


Відзначається, що для нового виробництва було придбано унікальне високотехнологічне обладнання, яке не має аналогів не тільки на території нашої країни, але і на всьому пострадянському просторі.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


Нові композитні лопаті дадуть гвинтокрилій машині величезний ресурс, який не обмежується календарними термінами, а сам літальний апарат зможе експлуатуватися за оцінкою його технічного стану. Лопаті з композитів легко ремонтуються і довго служать. Вони дозволяють взяти на борт гелікоптера більший вантаж, забезпечують вищу швидкість та мають чудові експлуатаційні характеристики в гірських умовах.

 

200220 MotorSich 2

Нові композитні лопаті для гелікоптерів від компаній "ЭСТА Лтд" та "Мотор Січ" на виставці "Зброя та Безпека-2019"


Також повідомляється, що у цьому році "Мотор Січ" планує перейти до комплексного вертолітобудування. Вітчизняна компанія вже освоїла й налагодила виробництво майже всіх необхідних деталей для гелікоптера "Надія MSB-2". Композитна складова у цій цивільній машині складе приблизно 40%.

 

200220 MotorSich 3

Композитні деталі для гелікоптерів Мі-2МСБ та МСБ-2 "Надія" виробництва ТОВ "Співдружність Авіа Буд"

 

Нагадаємо, у жовтні 2018 року керівництво вітчизняного підприємства повідомляло про плани запуску нової лінії по виробництву й ремонту несних та кермових лопатей для гелікоптерів заплановану на I-II квартал 2019 року. А у грудні того ж року була відкрита ділянка по виробництву деталей з композитних матеріалів для українських гелікоптерів. Відзначалося, що на ній планується почати випуск композитних лопатей несучого гвинта для МСБ-8.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» ОПАНУВАЛА ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНИХ ЛОПАТЕЙ ТА ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ (ВІДЕО)


Що стосується виробництва композитних корпусів гелікоптерів на базі моделі Мі-2, то частина оновлених машин вже деякий час отримує композитні деталі. Зокрема у жовтні минулого року на Міжнародній виставці "Зброя та Безпека-2019" були представлені композитні кабіна, бічні й задні двері та капот двигуна (для моделей Мі-2МСБ та МСБ-2 "Надія", - прим. ДЕ).

 

200220 MotorSich 1

Модернізований АТ "Мотор Січ" Мі-2МСБ-1 з композитними деталями ТОВ "Співдружність Авіа Буд2 на виставці "Зброя та Безпека-2019". Передня частина фюзеляжу (відділена червоною лінією) композитна

 

Також представники компанії-виробника ("Співдружність Авіа Буд", - прим. ДЕ) повідомили про роботи з виготовлення редукторного та хвостового відсіку, що б зробило приблизно 50% фюзеляжу таких гелікоптерів композитним.

 

Новина по темі: В'ЯЧЕСЛАВ БОГУСЛАЄВ: НАСТУПНОГО РОКУ ЗАПУСКАЄМО ПОВНІСТЮ КОМПОЗИТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГЕЛІКОПТЕР (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues