200220 PTRK 0ДП ДГЗІФ "Укрінмаш", що є дочірнім підприємством ДК "Укрспецекспорт", у 2019 продовжило постачання складових до керованих ракет РК-3 в Йорданію

 

 


Відповідні дані були оприлюднені ресурсом 52wmb, що відстежує експортно-імпортні операції, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: УКРАЇНА У 2018 РОЦІ ПОСТАВИЛА В ЙОРДАНІЮ 75 ПРИЛАДІВ НАВЕДЕННЯ ТА 400 КОМПЛЕКТІВ СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ДЛЯ КЕРОВАНИХ РАКЕТ РК-3К ТА РК-3ОФ


Зокрема у листопаді минулого року «Укрінмаш» поставив компанії Jadara Equipment&Defence Systems Co 80 комплектів складових частин для збирання 107 мм протитанкових керованих ракет з тандемно-кумулятивною бойовою частиною РК-3К (використовуються у ПТРК «Корсар»), що розроблені та серійно виготовляються ДККБ «Луч».

 

200220 PTRK 4


В комплект входять - бойова частина, корпус маршового двигуна, заряд маршового двигуна, запальник маршового двигуна, стартовий двигун, блок апаратурний, джгут та комплект інших деталей до ракети.

 

Новина по темі: В ЙОРДАНІЇ У 2018 РОЦІ РОЗПОЧАЛИ ЛІЦЕНЗІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО УКРАЇНСЬКИХ ПТРК


Нагадаємо, у 2017 році між українськими підприємствами та йорданською Jadara Equipment&Defence Systems Co був укладений договір щодо ліцензійного виробництва власної версії українського легкого ПТРК «Корсар» та комплексів на його основі.

 

200220 PTRK 2

Процес складання легких ПТРК Jadara Terminator ATGW та ракет до них на заводі компанії в Йорданії з українських комплектів складових частин / Фото: Jadara Equipment and Defence Systems

 

З 2018 року почалося виробництво локалізованих версій. Так на кількох виставках на Близькому Сході у 2018-2019 році були презентовані комплекси Jadara Terminator та бойові модулі Twin Jadara Terminator (кулемет калібру 7,62 мм + 2 ПТКР) й Quad Jadara Terminator.

 

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКІ ПТРК ЗАВОЙОВУЮТЬ СВІТ


Також з відкритих джерел відомо, що у 2018 році українські спецекспортери поставили в Йорданію 75 приладів наведення для виробів РК-3К й РК-3ОФ, 400 комплектів складових частин для збирання керованих ракет та інші деталі на загальну суму близько 24 млн доларів США.

 

200220 PTRK 3

Легкий ПТРК Jadara Terminator на міжнародній виставці IDEX-2019. Лютий 2019 року Об’єднані Арабські Емірати

 

Згідно з даними ресурсів, що відстежують експортно-імпортні операції, обсяг постачань українських комплектуючих компанії Jadara у минулому році був дещо менший - приблизно 7 млн доларів США.

 

Новина по темі: У ТРАВНІ 2019 РОКУ УКРАЇНА ПРОДОВЖИЛА ЕКСПОРТ ВІТЧИЗНЯНИХ ПТРК «СКІФ» ТА «КОРСАР» В САУДІВСЬКУ АРАВІЮ


Варто відзначити, що йорданська версія легкого протитанкового переносного ракетного комплексу в постачаннях 2019 року має назву RAPTOR-MV, а не Jadara Terminator. Чим саме відрізняються ці комплекси наразі невідомо.

 

200220 PTRK 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues