200221 Swatowe 0Учора, 20 лютого ц.р., державне підприємство "Миколаївській суднобудівний завод", яке входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", завершило доковий етап ремонту та спустило на воду десантний катер "Сватове" ВМС ЗС України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» ГОТУЄТЬСЯ ДО ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЇ КРЕЙСЕРУ «УКРАЇНА» ТА ЧЕКАЄ НА ІНШІ ЗАМОВЛЕННЯ


На доковому етапі виконані роботи з виготовлення та встановленню нової кормової частини корпусу, заміні ділянок зовнішньої обшивки корпусу, баластних, паливних та мастильних цистерн, внутрішніх бортів та палуби вантажного трюму з набором, надбудови, скулові рулі. Відремонтована вантажна апарель, гвинто-рульовий комплекс, якірний пристрій, головні двигуни та корабельні системи.

 

200221 Swatowe 1


Після спуску на воду буде продовжено ремонт електричної системи катера, проведені швартовні та ходові випробування.

 

Новина по темі: МСЗ У 2018 РОЦІ ВІДРЕМОНТУВАВ 8 СУДЕН ТА КОРАБЛІВ ДЛЯ ЗСУ


В планах підприємства на поточний рік продовження ремонту та відновлення корабельно-катерного складу ВМС ЗС України, за попередньо узгодженим планом.

 

200221 Swatowe 3


Нагадаємо, у січні цього року Миколаївський суднобудівний завод завершив ремонт найбільшого десантного корабля Збройних Сил України "Юрій Олефіренко". Ремонтні роботи були виконані всього за 5 місяців, над відновленням корабля працювали більше сотні працівників суднобудівного підприємства.

 

Новина по темі: "МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД" ВИХОДИТЬ НА СТАБІЛЬНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ТА ВЖЕ ВИПЛАТИВ 1,9 МЛН. ГРН. ЗАБОРГОВАНОСТІ – ПАВЛО БУКІН

 

Довідково:

 

Десантний катер "Сватове", проекту 1176, шифр "Акула", призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег. Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби. Десантомісткість - середній танк або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тонн вантажів.

 

200221 Swatowe 4

 

Загальні характеристики:

 

Спущено на воду - 1979 рік
Довжина, м - 24,5
Ширина, м - 5,2
Осадка, м - 1,55
Водотоннажність, т- 107,3
Силова установка - 2 дизелі 3Д6 по 300 к.с.
Швидкість, вуз - 11,5
Екіпаж, люд - 6.

 

200221 Swatowe 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues