200221 Ukroboronprom 0Державний концерн "Укроборонпром" очікує у цьому році зростання експорту свої військової продукції та послуг на 30%

 

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: АЙВАРАС АБРОМАВИЧУС: В ЕКСПОРТІ ЗБРОЇ МИ СТАВИМО АМБІТНУ МЕТУ - ЗРОСТИ ВП’ЯТЕРО ДО 2025 РОКУ


"За динамікою переговорів на ключових ринках можна прогнозувати зростання експорту на 30% у 2020 році", - відзначив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус.

 

Новина по темі: ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ПОСТАВИТЬ ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК АН-178 ДЛЯ МВС ПЕРУ


Варто відзначити, що з 2015 року (момент розриву співпраці з РФ) Концерн поступово збільшує обсяги продажів озброєння за кордон. Якщо у 2015 році експорт українських озброєнь закордонним партнерам склав $570 млн, то у 2019 році цей показник збільшився до $908 мільйонів (в проміжні три роки експорт коливався у межах $700-800 млн).

 

200221 Ukroboronprom 2

Експозиція ДК "Укроборонпром" на Міжнародній виставці IDEX-2019 в ОАЕ. Лютий 2019 року


За словами Айвараса Абромавичуса, топ країн-імпортерів українського озброєння - це Індія, Саудівська Аравія, Туреччина та інші країни Азії та Близького Сходу. Найбільш затребувані продукти - протитанкові ракетні комплекси, корабельні газотурбінні двигуни та агрегати, послуги - здійснення ремонту радянської техніки та модернізація літаків.

 

Новина по темі: АБРОМАВИЧУС: «УКРОБОРОНПРОМ» ЗАБОРГУВАВ МАЙЖЕ 37 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ


Більш суттєвому збільшенню продажів на експортних ринках заважає невеликий перелік сучасної продукції, відсутність фінансових інструментів, що стимулюють експорт (багато країн кредитують покупців), а також нездорова конкуренція між українськими експортерами.

 

200221 Ukroboronprom 3

Експозиція ДК "Укроборонпром" на Міжнародній виставці MSPO-2019 у Польщі. Вересень 2019 року


Для врегулювання цього питання в Концерні ініціювали зміни в роботі експортерів. Метою цих змін є: поліпшити координацію та кооперацію, прибрати непотрібну конкуренцію і чітко поділити зони відповідальності. Неодноразово на одному і тому ж ринку зустрічалися до 4 українських спецекспортерів. Усі - з орбіти ДК "Укроборонпром".

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» СКОРОТИТЬ КІЛЬКІСТЬ ВЛАСНИХ СПЕЦЕКСПОРТЕРІВ

 

Щоб вирішити цю проблему, нове керівництво держконцерну вирішило скоротити кількість своїх спецекспортерів з шести до двох (чотири будуть працювати у "перехідний період").

 

200221 Ukroboronprom 1

Експозиція ДК "Укроборонпром" на Міжнародній виставці DefExpo-2020 в Індії. Лютий 2020 року

 

"Безумовно, зміни будуть відбуватися без шкоди для контрактних зобов'язань компаній, ми збережемо кращих продавців, підвищимо рівень мотивації, створимо комфортні умови для розвитку", - наголосив Глава "Укроборонпром".


"Робота експортерів - один із прикладів змін, які вже розпочаті новою командою концерну за перше півріччя роботи. Ефект буде відчутний в кінці року", - додав він.

 

Новина по темі: АБРОМАВИЧУС ЗВІЛЬНИВ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ДК «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» ТА ДП «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues