200224 SSO 0Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій Збройних сил України отримав найсучасніше наметове містечко.

 

 


Передача табору відбулася в межах програми військової допомоги уряду США Україні, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: КОМАНДУВАЧ ССО ЛУНЬОВ: УКРАЇНСЬКІ ССО ОСНАЩЕНІ СУЧАСНИМ ОЗБРОЄННЯМ ТА СПОРЯДЖЕННЯМ


Варто відзначити, що Навчально-тренувальний центр ССО, на базі якого розгорнулося містечко, є саме тим закладом, де гартують вишкіл українські спецпризначенці як індивідуально, так і у складі груп та підрозділів.

 

200224 SSO 1


Як зауважив командувач Сил спецоперацій генерал-лейтенант Ігор Луньов, отримання цього табору підвищує спроможності навчально-тренувального центру в підготовці особового складу ССО.

 

Новина по темі: ПІДРОЗДІЛИ ССО УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ НАТО І БУЛИ ВИЗНАНІ БОЄГОТОВИМИ


"Наявність подібної інфраструктури дозволить сповна розкрити можливості центру в напрямку колективної підготовки. Адже цього року основну увагу зосередимо на ній. Уже за кілька тижнів тактичні групи спеціальних операцій, сертифіковані за стандартами НАТО, проходитимуть тут тренінг. Сподіваюсь, наша співпраця зі США у питаннях підготовки та застосування триватиме й надалі", - відзначив Ігор Луньов.

 

200224 SSO 2


Присутній на врочистій передачі табору командувач ССО США в Європі генерал Сміт зауважив, що навчально-тренувальний центр ССО є найкращим місцем, де можна побачити розвиток інфраструктури українського війська.

 

Новина по темі: КОМАНДУВАЧ СИЛ СПЕЦОПЕРАЦІЙ США ПООБІЦЯВ ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКИМ ССО


"Цей навчальний центр є точкою відліку, від якої залежить навченість і ефективність Сил спеціальних операцій. Можливо, польовий табір на 350 осіб не надто великий внесок, та для ефективної підготовки особового складу потрібно мати і добре розвинуту інфраструктуру. Тож я радий, що ми можемо посприяти розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України", - наголосив командувач ССО США в Європі.

 

200224 SSO 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues