200224 DOZ 0У порівнянні з 2019 роком фінансування ракетної програми в рамках Державного оборонного замовлення (ДОЗ) цьогоріч було збільшено на 300 млн грн.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

 

Новина по темі: УСІ ПРОГРАМИ БУДЕ ЗБЕРЕЖЕНО: У МІНОБОРОНИ НАДАЛИ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ДОЗ-2020


Зокрема, у 2020 році сплановано завершення розроблення з проведенням державних випробувань комплексів "Нептун" та "Вільха" і забезпечено їх фінансування у повному обсязі.

 

200224 DOZ 2


Після прийняття їх на озброєння буде здійснено закупівля серійних зразків.

 

Новина по темі: РНБО УКРАЇНИ СХВАЛИЛА ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ДОЗ НА 2020 ТА 2021, 2022 РОКИ


Крім того, планується закупити близько 3000 ракетних комплексів та ракет до них на суму понад 2,4 млрд гривень з урахуванням державних гарантій.

 

200224 DOZ 1


Відповідно до доручення Президента України, наразі продовжується виконання програми створення Багатофункціонального ракетного комплексу (БФРК).


Концепція зазначеної Програми наразі проходить зовнішнє погодження.

 

Новина по темі: НА ДОЗ ПЛАНУЮТЬ ВИТРАТИТИ ПОНАД ОДИН МЛРД ДОЛАРІВ: СЕКРЕТАР РНБО


Нагадаємо, що 18 лютого 2020 року Радою національної безпеки і оборони України схвалено державне оборонне замовлення на 2020 рік (ДОЗ), яким в інтересах Міноборони та на підставі потреб, визначених Генеральним штабом Збройних Сил України, передбачено заходи на загальну суму 21,25 млрд гривень.

 

200224 DOZ 3


У ДОЗ-2020 визначено наступні пріоритети:


— Військово-Морські Сили — розроблення і постачання протикорабельного ракетного комплексу "Нептун", модернізація фрегата "Гетьман Сагайдачний", катерів типу "Айленд", постачання вертольотів, бойових броньованих машин;


— Війська протиповітряної оборони — відновлення зенітних ракетних комплексів, постачання радіолокаційних станцій, розгортання комплексів засобів автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною;

 

Новина по темі: БТР-3 НЕ ЗАМОВЛЕНО: НАЙМАСОВІША УКРАЇНСЬКА БОЙОВА МАШИНА НЕ ВКЛЮЧЕНА ДО ДОЗ-2020


— тактична авіація — продовження постачання модернізованих літаків типу МіГ-29, Су-27, Су — 25;


— Сухопутні війська — розроблення та постачання нових зразків ракетного і артилерійського озброєння, бронетехніки, автомобільної техніки, вертольотів, безпілотних авіаційних комплексів, станцій радіоелектронної боротьби, снайперського озброєння.

 

200224 DOZ 4


Варто підкреслити, що державне оборонне замовлення формується за пріоритетними потребами військ, на засадах нормативно-правової бази у цій сфері, з урахуванням можливостей оборонно-промислового комплексу та в межах виділених обсягів фінансування.

 

Новина по темі: ЧАСТКА НОВОГО ОЗБРОЄННЯ У ЗСУ ЗА УМОВ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ У 2025 РОЦІ СКЛАДЕ 35%

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues