200224 DronUA 0Компанія DroneUA опублікувала фото одного з вітчизняних комплексів моніторингу та протидії БПЛА, який тестується з використанням технологій Aeroscope в Україні.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу DroneUA.

 

Публікація по темі: СУЧАСНІ РІШЕННЯ ВІД ПАТ ХК «УКРСПЕЦТЕХНІКА»


Відзначається, що використання технологій Aeroscope дозволяє виявляти дрони, визначати координати зльоту і посадки БПЛА, визначати координати операторів дронів. Крім цього, для представників державних організацій доступна інформація про серійні номери БПЛА для реагування в тих випадках, коли порушуються правила використання повітряного простору.

 

200224 DronUA 1


Нагадаємо, DroneUA є представником технологій Aeroscope (розробка компанії DJI) у країнах східної Європи і Кавказу. Ці технології успішно використовуються у сучасному обладнанні, що призначено для ідентифікації та протидії дронам для забезпечення безпеки об'єктів критичної інфраструктури.

 

Публікація по темі: БОРОТЬБА З БПЛА. ОГЛЯД НОВИНОК


Варто додати, що на світлинах DroneUA продемонстрований український багатофункціональний мобільний комплекс боротьби з безпілотними літальними апаратами «Полонез», розроблений ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка».

 

200224 DronUA 2


За інформацією від розробників, він здатен вирішувати комплексні завдання з виявлення безпілотників, їх ідентифікації, постановку перешкод каналів управління, телеметрії та навігації. Також «Полонез» може передавати інформацію про виявлені БПЛА, через командний центр, іншим службам, зокрема для використання проти цілі відповідних засобів вогневого ураження.

 

Новина по темі: «УКРСПЕЦТЕХНІКА» ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВІЙ НОВІТНІЙ МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА «ПОЛОНЕЗ» (ВІДЕО)


Вперше ця система була продемонстрована на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018», що пройшла у Києві у жовтні 2018 року.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues