200224 Island 0Протягом майже двох місяців курсанти випускного третього курсу Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету "Одеська морська академія" (ВВП МКТФ НУ "ОМА") проходили стажування на кораблях та у частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВНИКИ ВМС ЗСУ ТА БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ США ОБГОВОРЮЮТЬ ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ ТРЬОХ КАТЕРІВ ТИПУ ISLAND


Зокрема курсанти перед випуском мали змогу закріпити свої знання та навички на фрегаті "Гетьман Сагайдачний", ракетному катері "Прилуки" та на морському суховантажному транспорті "Горлівка". Вперше курсанти коледжу проходили практику на патрульних катерах типу "Айленд" (Island) та на пошуково-рятувальному судні "Олександр Охрименко".

 

200224 Island 3


"Загалом програму стажування виконано на сто відсотків. У курсантів є головне — бажання вчитись та опановувати професію. За місяць на курсантів чекають державні іспити та випуск", — розповів заступник начальника відділення з морально-психологічного забезпечення – начальник групи з морально-психологічного забезпечення ВВП МКТФ НУ "ОМА" капітан 2 рангу Микола Фіялковський.

 

200224 Island 1


Протягом усієї практики майбутні старшини закріплювали теоретичні знання, опановували практичні навички у виконанні службових обов’язків за первинними посадами, знайомилися з матеріально-технічною базою кораблів національних ВМС, а також вивчали питання організації бойової та повсякденної діяльності та вахтову службу.

 

Новина по темі: ДВА КАТЕРИ ISLAND ТА РЯТУВАЛЬНЕ СУДНО «ОЛЕКСАНДР ОХРИМЕНКО» ВКЛЮЧИЛИ ДО СКЛАДУ ВМСУ (ФОТО)


Після випуску старшини поповнять ряди корабельного складу ВМС України і з них 80-90 відсотків обіймуть ті посади, на яких стажувалися.

 

200224 Island 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues