200226 ZRZ 0ДП "Львівський радіоремонтний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", нарощує темпи з освоєння ремонту засобів протиповітряної оборони українського війська.

 

 


Наразі львівське підприємство освоїло ремонт же 27 видів техніки ППО, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: КБ "ЛУЧ" ПРАЦЮЄ НАД ПРОЕКТОМ ЗРК БЛИЖНЬОЇ ДІЇ НА БАЗІ ПТРК "КОРСАР"


Так, нещодавно на державному випробувальному полігоні "Ягорлик", що на Херсонщині, успішно завершився черговий етап випробувань зенітного ракетного комплексу БМ9К330 "Тор", який був відновлений силами ДП "Львівський радіоремонтний завод".

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ПРОЙШЛИ УСПІШНІ ВИПРОБУВАННЯ ВІДНОВЛЕНИХ ЗРК «ТОР»


Цей ЗРК призначений для захисту важливих об’єктів та ешелонів сухопутних військ. Він здатен знищувати, на відстані понад 12 км, літаки та вертольоти противника, а також протирадіолокаційні та крилаті ракети. Однією з особливостей цього ЗРК є можливість його роботи в автономному режимі, під час якого "Тор" самостійно знищує повітряні цілі противника.

 

200226 ZRZ 1

У такому стані надходять пускові установки С-125 на "Львівський радіоремонтний завод" для ремонту / Фото: ДК "Укроборонпром"


Окрім того, львівське підприємство перейшло до самостійного виготовлення антен для радіолокаційних станцій та освоїло випуск редукторів до них. А також проводить ремонт ЗРК С-125, що стоять на озброєнні українського війська.

 

200226 ZRZ 2

А такими пускові установки С-125 виходять із цехів заводу / Фото: ДК "Укроборонпром"

 

Зазначається, що у 2018 році ДП "Львівський радіоремонтний завод" випустив продукції на 143 млн грн, сплативши до бюджету всіх рівнів 14,8 млн грн. Водночас середня зарплата на підприємстві за минулий рік склала 10,7 тис. грн, перевищивши показник 2017 року на 51%.

 

Новина по темі: НА ХЕРСОНЩИНІ ПРОХОДЯТЬ РАКЕТНІ СТРІЛЬБИ ЗРК «БУК», С-300 ТА С-125

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues