200227 NadiyaMS 0АТ "Мотор Січ" має намір сертифікувати в цьому році композитний гелікоптер українського виробництва МСБ-2 "Надія".

 

 

 

Про це кореспонденту «Укрінформ» розповів президент компанії В'ячеслав Богуслаєв, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВЕРТОЛІТ МСБ-2 «НАДІЯ» ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ У КИЄВІ

 

"Ми подали заявку і спробуємо в цьому році сертифікувати вертоліт", - сказав Глава "Мотор Січ".


Нагадаємо, МСБ-2 "Надія" належить до класу легких гелікоптерів (створений на базі проекту "Мі-2") а його корпус приблизно на 40% буде складатися з композитних матеріалів.

 

Новина по темі: "МОТОР СІЧ" ПОВІДОМИЛА ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИХ РОБІТ З ВИРОБНИЦТВА КОМПОЗИТНИХ ЛОПАТЕЙ (ФОТО)


"Ми співпрацюємо з європейськими фахівцями, готуємо повністю композитний корпус. Харківський авіаційний завод нам виготовив стапель і ми замовимо новий фюзеляж на "Надію", - зазначив Богуслаєв.

 

200227 NadiyaMS 1

Гелікоптер МСБ-2 "Надія" та композитні деталі його фюзеляжу (праворуч) на Міжнародній виставці "Зброя та Безпека-2018"


За його словами, "Мотор Січ" освоює композитне виробництво, вже придбані технології, навчений персонал, і найближчим часом на підприємстві планують розпочати випуск композитних лопатей.


Варто відзначити, що в тісній співпраці саме в композитному виробництві з АТ "Мотор Січ" працюють приватні компанії "Співдружність Авіа Буд" (створення деталей для фюзеляжу) та "ЭСТА Лтд" (створення композитних лопатей).

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ УСПІШНО ОПАНОВУЄ ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНИХ КОРПУСІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ МІ-2МСБ ТА МІ-8МСБ (ФОТО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues