200228 Zgilet 0На потреби Збройних сил України розробляється новий зразок модульного загальновійськового бронежилета

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: ЛІГА ВИСЛОВИЛА ЗАНЕПОКОЄННЯ СИТУАЦІЄЮ НАВКОЛО НАЙБІЛЬШОГО ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА ЗАХИСНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ ЗСУ


Наразі новий зразок бронежилета модульного перебуває у процесі вдосконалення. Зацікавленість у наданні ЗС України дослідних партій таких бронежилетів виявили три виробники, один з яких іноземний. Ці дослідні партії виготовляють відповідно до розробленого технічного опису "Бронежилет модульний", автором якого є постійна чинна група фахівців ЗСУ.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: ОНОВЛЕНА ЛІНІЙКА БРОНЕЖИЛЕТІВ ТА ПЛАСТИКОВА КУЛЕМЕТНА СТРІЧКА ВІД ХАРКІВСЬКОГО ЗАВОДУ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ


Перші військові (дослідні) випробування вже пройшли партії від одного з виробників. Результати позитивні - зразок бронежилета зазнав значних змін, орієнтовно на 50%. У зв’язку з цим виріб випробовуватимуть у військах повторно. Щодо інших виробників - їхню продукцію випробують у місячний строк після надання дослідних партій.

 

Новина по темі: ЗСУ ПЛАНУЮТЬ У ЦЬОМУ РОЦІ ВВЕСТИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВИЙ БРОНЕЖИЛЕТ З ЗАХИСТОМ 4 РІВНЯ


"Перед нами стоять два основних завдання щодо модифікації цього виробу. Перше: за результатами військових (дослідних) випробувань розробити вимоги до чохла бронежилета модульного. А саме: визначити модель чохла й показники якості матеріалів, з яких його виготовляють", - розповів начальник управління розробки речового майна ГУ РСМЗ ЗС України підполковник Віталій Рябов.

 

200228 Zgilet 1

 

"А другим завданням є, за результатами балістичних випробувань, встановити вимоги до плити. Найголовніше - це методи перевірки плити", - додав він.

 

Новина по темі: ПІСТОЛЕТ МАКАРОВА, ВОДА ТА СВД – БРОНЕЖИЛЕТИ, ЯКИМИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ЗСУ, УСПІШНО ПРОЙШЛИ БАЛІСТИЧНУ ПЕРЕВІРКУ ЯКОСТІ (ВІДЕО)


Орієнтовні ТТХ нового модульного бронежилета


- У новому зразку модульного бронежилета застосовано систему швидкого скидання, що є обов’язковою складовою для таких виробів у країнах НАТО.
- Плита - жорсткий бронеелемент типу stand alone відтепер перевірятимуть окремо.
- Плануємо запровадити перевірку до дії теплового впливу чохла бронежилета, а також запровадити методики перевірки його властивостей після намочування.

 

200228 Zgilet 2


Отже, цього року в Збройних Силах розроблять нові вимоги до бронежилетів. Об’єктивний вибір здійснять відповідно до результатів військових (дослідних) випробувань. Відтепер перевірятимуть стійкість цього виробу лише за технічною специфікацією, розробленою військовими фахівцями.

 

Новина по темі: ЗАГОРОДНЮК: МІНОБОРОНИ НЕ БУДЕ ВІДКЛИКАТИ «БРОНЕЖИЛЕТИ МАРЧЕНКА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues