200303 Ekotest 0Науково-виробниче приватне підприємство "Спаринг-Віст Центр" (ТМ "ЕКОТЕСТ"), що входить до "Ліги оборонних підприємств України2, оприлюднило у мережі відео своїх нових розробок

 

 


Відеопрезентація компанії показує роботу ручних димових гранат РДГ-55 та РДГ‐55М, сигнальної міни СМ-У, а також уніфікованої димової шашки УДШ-У, повідомляє Defense Express.

 

Новини та публікації по темі: 

 

УКРАЇНСЬКА ПРИВАТНА КОМПАНІЯ «ЕКОТЕСТ» ПРЕДСТАВИЛА СВОЮ ПРОДУКЦІЮ В АГЕНЦІЇ НАТО З ПІДТРИМКИ ТА ПОСТАЧАННЯ (ВІДЕО)

 

 «СПАРИНГ-ВІСТ ЦЕНТР»: ДЛЯ НАШОГО ВІЙСЬКА І АРМІЙ НАТО

 

 


Так, мала ручна димова граната РДГ‐55М та велика ручна димова граната РДГ‐55 здатні утворювати дим на 60 секунд (велика граната) та на 35 секунд (мала граната). Запалювання димової суміші здійснюється витяжним механізмом з кільцем.

 

200303 Ekotest 2


Звуко-світлова сигнальна міна СМ-У дає звуковий сигнал тривалістю не менше 8 секунд, чутність до 500 метрів. При спрацюванні міна вистрілює на висоту 25 метрів світлові зірки білого, зеленого та червоного кольорів (10 штук).

 

200303 Ekotest 3


Своєю чергою, уніфікована димова шашка УДШ-У від "ЕКОТЕСТ" має дистанційний запуск – система дистанційного управління димопуском дозволяє керувати до 1920 шашками. Старт інтенсивного димоутворення становить до 30 секунд. Довжина димової завіси не менше – 100 метрів, а тривалість димоутворення – не менше 10 хвилин.

 

200303 Ekotest 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues