200304 T72AMT 0ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до ДК "Укроборонпром", передав Збройним силам України останню партію з 6 танків Т-72АМТ, на яких було проведено доробки з метою покращення їх бойових та технічних характеристик

 

 

 

Цим КБТЗ завершив поставку танків за державним контрактом з Міністерством оборони України, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: НА КБТЗ ВІДВАНТАЖЕНО ПЕРШУ ПАРТІЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-72 ДЛЯ ЗСУ (ФОТО)

 

Відзначається, що усі модернізовані танки прийнято військовою прийомкою Міноборони та передано для укомплектування підрозділів Збройних сил України, а сам ремонт з покращенням характеристик техніки було реалізовано держпідприємством у тісній співпраці з Центральним бронетанковим управлінням ЗС України Міністерства Оборони.

 

Публікація по темі: БТР-3 НЕ ЗАМОВЛЕНО: НАЙМАСОВІША УКРАЇНСЬКА БОЙОВА МАШИНА НЕ ВКЛЮЧЕНА ДО ДОЗ-2020

 

"Ці танки Т-72 є результатом переосмислення досвіду сучасної війни на Сході України. Ми комплексно підійшли до ремонту  та суттєво покращили тактико-технічні характеристики машин, аби вони краще могли виконувати бойові задачі українських захисників", - зазначив виконуючий обов’язки директора ДП "КБТЗ" Володимир Синявський.

 

200304 T72AMT 1

 

Зокрема, покращення характеристик надало змогу збільшити захищеність, мобільність, вогневі спроможності та управління  машиною. Фахівці заводу доопрацьовали оптику та стабілізаційну систему гармати, покращили загальні ходові характеристики. Однією з головних особливостей Т-72 є можливість ведення вогню високоточними керованими ракетами "Комбат" від підприємства Концерну ДККБ "Луч". Крім того, бойовий танк Т-72 має рівень захисту нового покоління, який забезпечують сучасні елементи динамічного захисту.

 

Новина по темі: ВИПРОБУВАННЯ Т-72АМТ: СТРІЛЬБА КЕРОВАНОЮ РАКЕТОЮ "КОМБАТ" ТА ІНШІ ДЕТАЛІ. ВІДЕО

 

Особливу увагу при розробці Т-72 було приділено прицільному комплексу та засобам спостереження. Танк отримав прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління та нічний приціл для ведення вогню керованими ракетами. Також у Т-72 встановлений комплект з цифрової радіостанції та супутникової навігаційної апаратури, що дозволяє підтримувати зв‘язок з піхотними підрозділами, що має величезне значення для взаємодії на полі бою. Київський бронетанковий завод суттєво покращив ходову частину танку. Була виконана заміна гусениць на нові з резинометалевим шарніром і обрезиненою біговою доріжкою, що дозволило збільшити плавність ходу танку.

 

Нагадаємо, перші 25 одиниць відремонтованих танків Т-72 із покращеними тактико-технічними характеристиками було передано до українського війська двома партіями у січні 2020 році.

 

Новина по темі: БРДМ С НОВИМ ПТРК "АМУЛЕТ" ПОМІТИЛИ НА ДОНБАСІ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues