200305 katerВчора, 4 березня, Верховна Рада ратифікувала рамковий договір між урядами України та Франції щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на "Європейську правду".

 

За рішення проголосував 261 народний депутат. Договір був підписаний 19 листопада 2019 року в Парижі.

 

Згідно з ним, французька сторона надає позичальнику, тобто Україні, офіційну підтримку на основі умов угоди ОЕСР щодо експортних кредитів, призначену для фінансування закупівлі 20 катерів морської безпеки та охорони морських кордонів.

 

 

200305 kater 3

Катери поставляються без озброєння, "сприяючи зміцненню морської безпеки та охорони України", сказано в договорі.

 

Відповідно до умов угоди OEСР, офіційна підтримка становитиме щонайбільше 85% від загальної суми контракту.

 

Сума офіційної підтримки не перевищує 116 029 250 євро і фінансує придбання у Франції французьких товарів, робіт і послуг на суму, яка становить не менше 50% від загальної суми контракту; і придбання українських або іноземних товарів, робіт і послуг в межах 50% від загальної суми контракту.

 

Новина по темі: УКРАЇНА І ФРАНЦІЯ БУДЕ СПІЛЬНО ВИРОБЛЯТИ ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ

 

При цьому за виконання контрактів з українськими або іноземними постачальниками товарів, робіт та послуг несе відповідальність французький постачальник, і за умови, що витрати, пов’язані з придбанням українських товарів, робіт і послуг, не перевищують 30% від загальної суми контракту відповідно до Угоди ОЕСР.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, катери ВМС і морської охорони ДПСУ відпрацювали навчальні артилерійські стрільби в Азовському морі

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues