200306 Grim 0Науково-виробниче підприємство "Атлон Авіа", що входить до складу ГС "Ліга оборонних підприємств України", продовжує випробування свої нової розробки - комплексу із баражуючим боєприпасом "Грім"

 

Так, нещодавно відбулися другі льотні випробування баражуючогобоєприпаса "Грім" ST-35 с запуском з мультикоптера, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяІnform.

 

Публікація по темі: СМЕРТЕЛЬНИЙ «ГРІМ»


Нова розробка "Атлон Авіа", підійматися в повітря за допомогою потужного мультиротора на спеціальних кріпленнях носовою частиною доверху. Після того, як коптер підіймає "Грім" у повітря на визначеній висоті, в автоматичному режимі боєприпас вивільняється, запускається його двигун, і він починає керований політ до цілі, а мультиротор починає працювати вже як ретранслятор. У бойових умовах це дозволяє виконувати запуск з будь-якого місця.

 

200306 Grim 3


Як повідомив присутній на тестуванні директор НВП "Атлон Авіа" Артем В’юнник, під час цих випробувань, деякі етапи польоту вперше відбувалися в автоматичному режимі.

 

Новина по темі: ЗА 4 РОКИ ЗСУ ОТРИМАЛИ БЛИЗЬКО 300 БПЛА ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ «АТЛОН АВІА» (ФОТО)


"Передусім поставлено завдання усунути проблеми, які мали при першому зльоті. Сьогодні все пройшло штатно і прогнозовано – повністю в автоматичному режимі. У першому польоті автоматичний зліт довелось призупинити та перейти на ручний режим через незначні проблеми, що виникли з бортовими датчиками", - відзначив після успішних випробовувань Артем В’юнник.

 


"Зліт, від’єднання боєприпаса, переворот у повітрі, все відбулося, як і планували. Результатом задоволений. Швидкість польоту "Грому" досягнута відповідно до розрахунків. За результатами випробувань, зробимо аналіз телеметрії, адже це найважливіший етап випробувань, і внесемо необхідні корективи", - додав він.

 

200306 Grim 1


Нагадаємо, "Атлон Авіа" відома, перш за все, як виробник безпілотного авіаційного комплексу А1-С "Фурія". Цей розвідувальний БпАК з 2015 року постачається у підрозділи Національної гвардії, а с 2016 й до ЗСУ (комплекс пройшов відомчі випробування в МО і постачався в ЗСУ в рамках ДОЗ).

 


Під час Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019», що проходила в Києві у жовтні минулого року, українська компанія вперше представила новий комплекс власної розробки з баражуючим боєприпасом під назвою "Грім" ("Silent Thunder").

 

200306 Grim 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues