200305 Ukaz 0Парламент ухвалив президентський законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про національну безпеку України" щодо зміни термінів набрання чинності положень стосовно Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу Збройних Сил України, видів і окремих родів військ з 2021-го на 2020 рік

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяІnform.


Законом у підпунктах 2 і 3 пункту 1 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про національну безпеку України" слова і цифри "з 1 січня 2021 року" замінити словами і цифрами "з 1 березня 2020 року".

 

Новина по темі: ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЗНАЧИЛА МІНІСТРОМ ОБОРОНИ АНДРІЯ ТАРАНА


Цей законопроєкт Президент подав як невідкладний у зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації оборонної реформи, потребою вирішення завдань щодо упровадження нової системи керівництва та управління силами оборони з метою побудови Збройних Сил України за стандартами НАТО вже у 2020 році.


Таке рішення парламентарів націлене на завершення у Збройних Силах України організаційних заходів, спрямованих на трансформацію органів військового управління всіх рівнів, а також запровадження окремих посад Головнокомандувача Збройних Сил України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВВІВ У ДІЮ РІШЕННЯ РНБО ПРО ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ


Після набрання чинності законом у ЗС України з'явиться посада Головнокомандувача, якій буде підпорядкований Президентові та міністру оборони. Головнокомандувач для виконання своїх функцій (здебільше безпосереднє управління застосуванням ЗСУ) матиме Апарат головнокомандувача Збройних Сил України.


Свою чергою зостанеться й існуючий Генеральний штаб Збройних Сил України та його Начальник. Однак частина їх обов'язків та компетенцій відійде новоствореному Апарату Головнокомандувача.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues