200307 Kater 0В рамках нового пакету допомоги від США Україна отримає від США патрульні катери типу Mark VI

 

 


Про це виданню CNN розказало джерело у законодавчому органі США, повідомляє Defense Express з посиланням на УМП.


ВМС ЗС України отримають катери в рамках військової допомоги від США, перша частина з якої у 125 млн включає як патрульні катери типу Mark VI, так й іншу допомогу.

 

Новина по темі: ВРУ РАТИФІКУВАЛА ДОГОВІР З ФРАНЦІЄЮ ЩОДО ЗАКУПІВЛІ 20 КАТЕРІВ ПРИКОРДОННИКАМ


Патрульні катери Mark VI (MK VI) здійснюють операції в затоках, річках, бухтах і прибережних ділянках моря. Їхнє головне завдання — забезпечення безпеки торговельних портів, об’єктів морської інфраструктури і підтримка операцій основних сил ВМС.

 

200307 Kater 1


Патрульні катери MK VI можуть мати різні конфігурації обладнання:


• десантно-штурмову
• протидиверсійну
• протимінну


Катери
 типу MK VI мають п’ять сидінь у рубці і додаткові тринадцять сидінь у основній частині надбудови для розміщення вісімнадцяти осіб. Конструкція сидінь дозволяє знижувати рівень удару.

 

Новина по темі: УКРАЇНА І ФРАНЦІЯ БУДЕ СПІЛЬНО ВИРОБЛЯТИ ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ


Як правило катери типу MK VI комплектуються двома командами по п’ять осіб, плюс 8 осіб з доглядової групи (усього 18 осіб). Команда з десяти осіб зазвичай складається з командира катера, двох рульових, двох механіків, двох операторів озброєння та двох стрільців.

 

200307 Kater 2


На борту MK VI передбачений камбуз для приготування та зберігання їжі. Камбуз оснащено холодильною установкою, мікрохвильовою піччю, раковиною, кофе машиною, стійкою, двома столами, м’якою лавкою, полицями та шафами для зберігання продуктів, відсіком для сміття. Усе це дозволяє патрульному катеру тривалий час діяти поза базою або десантним кораблем. Також на катері передбачено спальні місця для шести осіб. Автономність катера залежить переважно від швидкості та запасів палива та води.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВНИКИ ВМС ЗСУ ТА БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ США ОБГОВОРЮЮТЬ ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ ТРЬОХ КАТЕРІВ ТИПУ ISLAND

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues