200311 Antonov 0ДК "Укроборонпром" вимагає від ДП "Антонов" внесення щоквартального внеску у розмірі понад 40 млн гривень, що своєю чергою, загрожує зривом контракту з Перу

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на видання LIGA.net.

 

Новина по темі: НА ДП «АНТОНОВ» ВИГОТОВЛЕНО ЧЕРГОВІ ЧАСТИНИ АГРЕГАТІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ СЕРІЙНОГО АН-178 (ФОТО)


Згідно з наказом "Укроборонпрому" від 28 лютого ц.р., ДП "Антонов" має сплатити концерну внесок за перший квартал 2020 року на суму 41 млн грн (у 2019 році сума щоквартального внеску складала 12,5 млн грн).


У відповідь на це в державному підприємстві заявили, що всі роботи по програмі Ан-178 для МВС Перу вони виконують за свій рахунок.

 

Новина по темі: "АНТОНОВ" ПРОКОМЕНТУВАВ СТАН ВИКОНАННЯ КОНТРАКТУ НА ПОСТАЧАННЯ АН-178 ДО ПЕРУ - ВІДЕО


"Оскільки до теперішнього часу на ДП "Антонов" не надійшов авансовий платіж за контрактом, усі роботи за програмою Ан-178 виконуються власним коштом підприємства", - відзначалося у повідомленні прес-служби "Антонов".

 

200311 Antonov 1


Крім того авіабудівники зазначили, що на час складання фінансового плану на 2020 рік не передбачалися витрати на побудову серійного зразка Ан-178.

 

Новина по темі: «АНТОНОВ» ЗАКУПИВ НАВІГАЦІЙНІ ПРИЛАДИ ДЛЯ АН-178 НА 1,7 МЛН ГРИВЕНЬ


"У такій ситуації ДП "Антонов" змушене повідомити, що вимоги концерну про термінову виплату щоквартального внеску унеможливлює своєчасне виконання зобов'язань з міжнародного контракту з іноземним замовником", - заявили в ДП "Антонов".


Проте невдовзі різку заяву видалили та оприлюднили більш м'який варіант:

 


"На теперішній час ДК "Укроборонпром" проводить консультації з ДП "Антонов" щодо зниження та відкладення терміну сплати щоквартальних внесків ДП "Антонов" до Концерну з метою забезпечення виконання підприємством своїх планів та зобов'язань за домовленістю з іноземними партнерами та замовниками".

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ АН-178 ПЕРЕМІГ В ТЕНДЕРІ ДЛЯ МВС ПЕРУ ТРАНСПОРТНІ ЛІТАКИ C-27J SPARTAN ТА CASA C-295

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues