11Defence Express оновив свій сайт, який став зручнішим та інформативнішим.  

Add a comment

200414 Wektor 0Українська авіаційна компанія "Вектор" отримала патент на корисну модель легкого багатоцільового гелікоптера з двома двигунами

 

Add a comment

200410 3D PrintedПандемія коронавірусу і пов’язане з нею часткове зупинення економік провідних країн світу спричинило негативний вплив на багато сфер бізнесу. При цьому важливо зазначити, якщо для невеликих компаній ефект відчутний вже в короткостроковій перспективі, то для більших та потужніших - наслідки будуть відчутними набагато пізніше.

 

Add a comment

200410 90K6ЕРадіолокатор 90К6Е виготовлений в експортному варіанті і на сьогодні проходить підготовку під вимоги потенційного замовника – одна з країн Близького Сходу.

 

Add a comment

200410 tank 0ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборнпром", передав Збройним силам України партію з 4 одиниць гусеничних броньованих пожежних машин ГПМ-54.

 

Add a comment

200410 katery 0"Миколаївський суднобудівний завод", який входить до складу ДК "Укоборонопром", завершив ремонт та відновлення боєздатності малих броньованих артилерійських катерів "Нікополь" і "Вишгород".

 

Add a comment

200410 armiyaВ української армії побільшало ворогів - до супротивника на Донбасі додався ще й коронавірус.

 

Add a comment

200409 multinational military exercisesПроведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів ЗСУ на території України та за її межами у зв’язку з поширенням COVID-19 перенесено.

 

Add a comment

200409 razomВ Україні розпочала роботу громадська онлайн-платформа RAZOMua — безпрецедентний проект, аби всі небайдужі змогли допомогти українським лікарням у боротьбі з COVID-19.

 

 

Add a comment

200409 uop zbroyaКабінет міністрів України спростив механізм виходу українських виробників на міжнародний ринок товарів військового призначення

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues