200313 Kvertus 0Київська компанія "Квертус", що спеціалізується на розробці систем РЕБ та комплексній дезактивації безпілотних апаратів презентувала свої антидронові рушниці "KVS ANTIDRON-M" та "KVS ANTIDRON-H"

 

 


Кореспондент АрміяІnform зустрівся з виконавчим директором компанії Іваном Дмитрієвим, який розповів про дуже цікавий пристрій, який розробили учасники боїв на Сході України, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Сухопутних військ ЗС України.

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ DRONEUA ПОКАЗАЛА ВИПРОБУВАННЯ КОМПЛЕКСУ БОРОТЬБИ З БПЛА "ПОЛОНЕЗ" (ФОТО)

Відзначається, що компанію створили у 2016 році учасники АТО, які демобілізувалися. Основний напрямок роботи підприємства – створення систем боротьби з безпілотниками, протидії радіокерованим вибуховим пристроям, охорона важливих стратегічних об’єктів. Працівники підприємства з бойовим досвідом мають чітке розуміння, чого бракує на фронті. Вони вже розробили та виготовили рушницю для нейтралізації БПЛА. 

 

 

Нинішня четверта модифікація має покращені технічні параметри. Керування БПЛА здійснюють за допомогою каналів управління, а орієнтуватися у просторі їм допомагає GPS-навігація. Отримання і передача інформації відбуваються безпосередньо каналами телеметрії. Тож спектр частот, який використовує ворожий дрон, блокується, внаслідок чого він стає некерованим, нездатним передавати й отримувати дані, втрачає орієнтацію у просторі. Зрештою дрон падає, не виконавши свого завдання.

 

200313 Kvertus 2

 

Для того, щоб повністю навчитися користуватися рушницею, достатньо півтори години. Вироби компанії "Квертус" зарекомендували себе як ефективний засіб протидії "малій" авіації.

 

200313 Kvertus 3

 

Комплекси випускають у двох варіантах. Перший розрахований на гуманітарні місії – поліцейські, для охорони громадського порядку (KVS ANTIDRON-H). Такі рушниці використовували в період проведення Ліги Чемпіонів з футболу в Києві, під час параду, присвяченому Дню Незалежності, у фіналі Євробачення тощо.

 

Новина по темі: У «ДЕСНІ» ВИПРОБУВАЛИ ДВА НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ БОРОТЬБИ С БПЛА

 

Другий варіант комплексу – військовий (KVS ANTIDRON-M). Має розширений частотний діапазон, характерний для військових БПЛА. Призначений для використання в підрозділах ротної та взводної ланок для захисту опорних пунктів, місць постійної чи тимчасової дислокації.

 

200313 Kvertus 1

 

Антидроновими рушницями цікавляться представники інших країн, але продавати їх за кордон, доки йде війна в Україні, підприємство не планує. У той час, коли наші підрозділи повністю не оснастять портативними комплексами протидії БПЛА, експортний варіант не розроблятимуть.

 

Новини та публікації по темі: 

 

БОРОТЬБА З БПЛА: ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

 

В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ ТРИ НОВИХ КОМПЛЕКСИ ПЕЛЕНГАЦІЇ Й РАДІОРОЗВІДКИ ТА КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА (ВІДЕО)

 

КОМПЛЕКСИ РЕБ «БУКОВЕЛЬ-АD» ТА «АНКЛАВ-УТ» ТЕСТУЮТЬ В ЗОНІ АТО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues