200313 Ohrimenko 0Аварійно-рятувальне судно "Олександр Охрименко" вийшло в акваторію Чорного моря для відпрацювання курсових завдань К-2, які є складовою частиною програми підготовки корабля до виконання завдань за призначенням

 

 


Також для "Олександра Охрименка" цей вихід став першим вже як військового судна і з військовим екіпажем, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: ДВА КАТЕРИ ISLAND ТА РЯТУВАЛЬНЕ СУДНО «ОЛЕКСАНДР ОХРИМЕНКО» ВКЛЮЧИЛИ ДО СКЛАДУ ВМСУ (ФОТО)


Відзначається, що протягом доби штурманською частиною корабля було відпрацьовано такі елементи, як організація підготовки до бою та походу, організація проходу вузини, розходження з цілями та визначення місця корабля різними способами. Також було перевірено роботу головних двигунів, пожежних стволів на лафетах та маневрені елементи корабля, зокрема повороткість та інерція.

 

200313 Ohrimenko 2


Також на борту судна перебувала група аварійного-рятувального загону, адже при виході судна в море може трапитися будь-яка позаштатна ситуація.

 

Новина по темі: КУРСАНТИ ОДЕСЬКОЇ МОРСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ВПЕРШЕ ПРОЙШЛИ ПРАКТИКУ НА КАТЕРАХ ISLAND ТА ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНОМУ СУДНІ "ОЛЕКСАНДР ОХРИМЕНКО" (ФОТО)


Нагадаємо, аварійно-рятувальне судно "Олександр Охрименко" це перше універсальне судна такого роду в складі Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

200313 Ohrimenko 1

 

 

Можливості та тактико-спеціальні характеристики судна дозволяють залучати його до проведення пошуково-рятувальних робіт у морі з наданням допомоги аварійним надводним кораблям, підводним човнам та літальним апаратам, рятування екіпажів та буксирування пошкоджених об’єктів. Судно застосовують для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідіймальних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідних та інших спеціальних робіт.

 

Новина по темі: ВМСУ ПЕРЕДАНО АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНЕ СУДНО «ОЛЕКСАНДР ОХРИМЕНКО»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues