200316 meetМіністр оборони України Андрій Таран провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії пані Меліндою Сіммонс та з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади пані Ларисою Галадзою.

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України

 

Керівник вітчизняного оборонного відомства висловив подяку іноземним партнерам за послідовну підтримку Збройних Сил щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України. У цьому контексті Міністр відзначив успішність тренувальних місій «ORBITAL» (Велика Британія) та «UNIFIER» (Канада).

 

200316 meet 1

 

Під час заходу Міністр оборони України наголосив на продовженні курсу інтеграції в Євроатлантичний простір та зазначив, що це є необхідним компонентом для посилення спроможностей Збройних Сил.

 

Новина по темі: ЗСУ НЕОБХІДНА ПРОДУМАНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ОЗБРОЄНЬ ТА МАКСИМАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДАТНОСТІ ВЗАЄМОДІЯТИ З СИЛАМИ НАТО – МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Андрій Таран поінформував учасників зустрічі про п’ять пріоритетних цілей діяльності Міністерства оборони України. Це, зокрема:

 

  1. Технологічна модернізація систем озброєння.
  1. Робота по підвищенню професіоналізму у Збройних Силах України.
  1. Створення гідних умов для проходження військової служби.
  1. Соціальний захист військовослужбовців.
  1. Підвищення рівня здатності Збройних Сил України взаємодіяти з силами Альянсу для подальшого просування на шляху до вступу у НАТО.

 

Міністр підкреслив, що ці завдання досягатимуться шляхом вироблення та втілення адекватної воєнним загрозам державної політики та ефективного оборонного менеджменту.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВНИКИ ОНОВЛЕНОГО УРЯДУ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ НАРАДУ З РНБО

 

Андрій Таран зазначив: "Ми налаштовані на продовження оборонної реформи з новими силами, енергією, впевненістю та оптимізмом. Пріоритети діяльності Міноборони України спрямовані на досягнення взаємосумісності у ключових сферах діяльності з Альянсом.

 

200316 meet 2

 

Сторони також обговорили перспективні напрямки співробітництва у військово-технічній та оборонно-промисловій галузях з метою нарощування оперативних спроможностей Збройних Сил України та розвитку оборонної інфраструктури країни.

 

Глави дипломатичних представництв Канади та Великої Британії запевнили Міністра оборони України у продовженні всебічної підтримки а також запропонували проводити узгоджену інформаційну кампанію, спрямовану на підтримку євроатлантичних прагнень України, особливо в контексті того, що Посольства Канади та Великої Британії є контактними Посольствами Альянсу в Україні.

 

 

Наприкінці зустрічі Андрій Таран передав вітання Міністру оборони Канади Х. Садджану та Міністру оборони Великої Британії Б. Уолесу, висловивши сподівання на проведення двосторонніх зустрічей у найближчій перспективі.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues