200316 Bayraktar 0Днями відбулася перша льотна зміна турецьких БПЛА Bayraktar, які віднедавна є на озброєнні Збройних сил України

 

 


Оператори цих сучасних машин провели перші тренувальні польоти в українському небі, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform .

 

Новина по темі: "ПАНЦИРЬ" НЕ ДОПОМІГ: ЯК ТУРЕЧЧИНА У СИРІЇ ЗНИЩИЛА СОТНІ ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ТА ОЗБРОЄННЯ РОСІЇ (ВІДЕО)

 


Це потужне технічне підсилення наших Повітряних Сил. Події в Сирії, а саме нещодавня атака турецьких безпілотників по військах Асада, продемонстрували високу ефективність ударних "пташок" подібного типу.

 


Ось що розповіли про новітні безпілотні комплекси у Командуванні Повітряних Сил.

 

Новина по темі: "РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТУРЕЧЧИНИ ОПРАЦЬОВУЄМО ПЛАНИ ЩОДО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ УДАРНИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ" - МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ


"Від моменту отримання на озброєння безпілотних комплексів Bayraktar до першого польоту в українському небі пройшло неповних три місяці. Техніку ми отримали в грудні", – розповів полковник Сергій Голубцов, начальник авіації – начальник управління підготовки авіації командування Повітряних Сил.

 

200316 Bayraktar 1


"Розуміючи ситуацію у нашій країні, турецька сторона пішла нам назустріч, адже планувалось, що комплекси будуть передані Повітряним Силам лише у травні цього року. Тож ми навіть випереджаємо умови, прописані в контракті", - додав він.

 

200316 Bayraktar 3


За словами Сергія Голубцова, польотам на аеродромі передувала тривала тренажна підготовка, кожен пілот повинен був отримати певний наліт на тренажері. До того ж цей безпілотний комплекс вимагає серйозної організації польотів, що схожа до пілотованих літаків.

 

200316 Bayraktar 2


"Ми максимально швидко підняли в небо Bayraktar TB2 і приступили до бойової підготовки", - відзначив начальник авіації – начальник управління підготовки авіації командування ПС ЗСУ.

 

200316 Bayraktar 4


У Командуванні Повітряних Сил зазначили, що після подій у Сирії під іншим кутом подивились на можливості нового для нашого війська комплексу. Хоч у нашій авіації – це найменші бойові машини, та саме таких ударних і розвідувальних БПЛА тепер найбільше боїться наш ворог.

 

Новини по темі: 

 

BAYRAKTAR TB2 В ДІЇ – ТУРЕЦЬКІ УДАРНІ БПЛА ЗА КІЛЬКА ДНІВ ЗНИЩИЛИ ПОНАД 20 ОДИНИЦЬ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ У СИРІЇ (ВІДЕО)

 

ТУРЕЦЬКИЙ УДАРНИЙ БПЛА ЗНИЩИВ У СИРІЇ ЗРГК "ПАНЦИРЬ-С1" РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues