200318 CovidOOS 0Військові медики нарощують зусилля для запобігання занесенню і поширенню серед особового складу гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


З метою запобігання занесенню і поширенню серед особового складу Збройних Сил України та Міністерства оборони України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, Командування Медичних сил Збройних Сил України здійснено низку необхідних заходів.


Так розроблено і доведено до військових частин Збройних Сил України та Міністерства оборони України з врахуванням військових частин, що виконують завдання за призначенням в районі проведення Операції Об’єднаних сил наказ "Щодо затвердження дій посадових осіб при виявлені хворого, який відповідає випадку захворювання на коронавірус" та інші нормативно-правові акти.

 


Визначено можливості закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України із надання медичної допомоги інфекційним хворим.
Удосконалено наявну схему перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України в разі масового надходження військовослужбовців хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 (передбачено додаткове розгортання ліжок інфекційного профілю та переведення військових санаторіїв на роботу в суворому протиепідемічному режимі).


Визначені та підготовлені обсерваційні зони при масовому надходженні хворих військовослужбовців на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО КОРОНАВІРУС


Військовослужбовці, які повертаються зі службових відряджень з країн, несприятливих щодо епідемічної ситуації на COVID_19 та не мають ознак захворювання, після оцінки безпеки домашнього середовища перебуватимуть в самоізоляції з наданням згоди-зобов’язання негайно повідомляти у разі погіршення стану здоров’я (сухий кашель, біль в горлі, задишка, підвищення температури тіла).


Як приклад 5 військовослужбовцям, що останнім часом повернулися із закордонних відряджень, було зроблено відповідні тести, а після отримання негативного результату надано можливість проходження обсервації шляхом самоізоляції.


Після повернення з відпусток військовослужбовці проходять обов’язковий медичний огляд з опитуванням щодо можливого контактування з хворими на COVID-19 або участі у масових заходах.

 


У всіх Військово-медичних клінічних центрах регіонів та військових госпіталів зон відповідальності за участю фахівців Служба превентивної медицини Міністерства оборони України проведені практичні заняття щодо особливостей функціювання лікувального закладу в умовах суворого протиепідемічного режиму, при виявлені хворого з підозрою на особливо небезпечні інфекційні захворювання, в тому числі гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом COVID-19.


Визначено шляхи евакуації пацієнтів і особливості евакуаційних заходів хворих військовослужбовців та санітарні транспортні засоби (у тому числі для аероевакуації) для перевезення особового складу Збройних Сил України з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19.

 

Новина по темі: НА ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ ПРИЗУПИНЯТЬ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ


Створено необхідний запас медико-санітарного, господарчого майна, дезінфекційних, необхідних лікарських засобів та засобів індивідуального захисту для медичного персоналу закладів охорони здоров’я Збройних Сил України.


Визначена додаткова потреба в засобах індивідуального захисту (одноразові медичні маски, респіратори, костюми біозахисту, рукавчики, бахіли, інфрачервоні термометри, захисні окуляри та ін.), що подана до Міністерства соціальної політики України.

 

200318 CovidOOS 1


Щотижнево проводяться методичні та практичні заняття щодо порядку одягання та знімання засобів індивідуального захисту для медичного персоналу (евакуаційних бригад, лікарів-епідеміологів) з урахуванням рівня підготовки тих, хто навчається.


Сумісно із науковцями Української військово-медичної академії та спеціалізованими вітчизняними виробниками завершено роботу над розробкою сучасного засобу індивідуального захисту (захисний костюм протиепідемічний) відповідно до ДСТУ ЕN 14126:2008, який вже направлено до військового госпіталю (м. Чернівці), а також до військових мобільних госпіталів, що виконують завдання за призначенням в районі проведення Операції об’єднаних сил.

 

Публікації по темі: НЕ КОРОНАВІРУСОМ ЄДИНИМ: РОСІЙСЬКА БІОЛОГІЧНА ЗБРОЯ ЗАГРОЖУЄ СВІТОВІ


В районі проведення Операція об’єднаних сил проведенні навчання по переведенню медичних підрозділів на роботу в умовах суворо-протиепідемічного режиму та здійснюється постійний моніторинг інфекційних захворювань серед особового складу Збройних Сил України.


З використанням інфрачервоних пірометрів здійснюється постійний моніторинг інфекційних захворювань серед особового складу Збройних Сил України, а військовослужбовцями Державної прикордонної служби України разом із медичними працівниками також проводиться скринінг температури тіла у шести контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил (в наявності 42 інфрачервоних пірометрів).


Налагоджена співпраця із цивільними закладами охорони здоров’я України щодо надання останніми медичної допомоги хворим у разі їх виявлення на КПВВ, повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Медичних сил Збройних Сил України.

 

200318 CovidOOS 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues