200320 DONBAS 3Міністр оборони України Андрій Таран та начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак здійснили робочу поїздку до району проведення ООС.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на пресслужбу штабу ООС.

 

Під час візиту керівництво Міноборони оцінило перспективи реалізації інфраструктурних проєктів: оглянуло як уже створені об’єкти, так і ті, що перебувають у стані будівництва чи лише на стадії проєктної документації.

 

Основні з них – це польові табори, військові містечка для частин та підрозділів, місцем дислокації яких визначено Донецьку чи Луганську область.

 

 

 

Військове керівництво обговорило запровадження дієвих заходів щодо збереження життя та здоров’я особового складу, підтримання необхідного рівня боєздатності підрозділів у районі проведення Операції в умовах оголошених карантинних заходів. Наголошувалося на практичних кроках недопущення поширення інфекції в підрозділах при проведенні ротаційних заходів та під час виконання завдань у місцях великого скупчення людей.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

 

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко доповів про поточну ситуацію в районі відповідальності, кількісний склад та характер дій противника та навів останні факти порушень російсько-окупаційними військами режиму припинення вогню.

 

200320 DONBAS 4

 

Під час перебування на КПВВ «Станиця Луганська» найбільша увага зверталась на дотримання прийнятих на державному рівні вимог та рекомендацій щодо запобігання розповсюдженню респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО КОРОНАВІРУС

 

Міністр оборони України та начальник Генерального штабу також відвідали наші позиції на тих ділянках вздовж лінії розмежування, де ворог останнім часом проявляє найбільшу активність.

 

200320 DONBAS 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues