200320 Zorya 0У відповідь на запит медичних установ міста Миколаїв у зв’язку із загрозами поширення коронавірусу, ДП НВКГ "Зоря-Машпроект", що входить до складу ДК "Укроборонпром", поновило виробництво медичного кисню, призупинене на початку 2020 року через відсутність попиту

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)


Підприємство має необхідне обладнання для виробництва кисню і багато років забезпечує власні потреби з технічного кисню для проведення зварювальних робіт.


До 2015 року "Зоря-Машпроект" був також єдиним місцевим виробником медичного кисню для потреб Миколаєва, підприємство має відповідну ліцензію, а виробнича лінія проходить регулярну атестацію.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО КОРОНАВІРУС


"Зоря-Машпроект" оперативно відгукнувся на запит медиків та інвестував власні кошти у постачання медичного кисню, оскільки атестаційні умови виробництва вимагають запровадження певних заходів з контролю якості медичного кисню. "Зоря-Машпроект" може виробляти більш ніж 50 тисяч кубічних метрів медичного кисню на рік, що є надважливим для країни у ці дні. Зараз ми шукаємо додаткове обладнання для безперебійної роботи”, – розповів директор підприємства Денис Гордієнко.


На підприємстві пояснюють, що для виконання надалі всіх вимог та забезпечення безперебійної роботи лінії з виробництва медичного кисню протягом усього періоду епідемії, необхідно придбати резервне обладнання.

 

Новина по темі: ТУРЕЧЧИНА ЗАЦІКАВИЛАСЬ ЩОДО ПРИДБАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ГАЗОТУРБІННИХ УСТАНОВОК ДЛЯ БОЙОВИХ КОРАБЛІВ ТА ЕНЕРГЕТИКИ


Наразі готується тендерна документація для закупівлі гігрометру, який коштуватиме підприємству близько 200 тис. грн.


Заходи з атестації лінії попередньо оцінюють в аналогічну суму, втім, на підприємстві дані витрати розглядають як громадський обов’язок і гуманітарну необхідність.

 

200320 Zorya 1


Довідково:


ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" – один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства – проектування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. Продукція ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" має попит на світових ринках завдяки своїй високій якості та є конкурентоздатною зі світовими аналогами.

 

Новина по темі: В ІНДІЇ ПІДПИСАЛИ КОНТРАКТ ПРО БУДІВНИЦТВО ФРЕГАТІВ ПРОЕКТУ 11356, ЯКІ РФ НЕ В ЗМОЗІ БУДУВАТИ ЧЕРЕЗ УКРАЇНСЬКІ САНКЦІЇ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues