200324 HKBM 0У лютому ц.р. харківське ДП "Завод ім. В.О. Малишева", що входить до складу ДК "Укроборонпром", виготовило рекордну за останній період роботи кількість танкових двигунів – 10 одиниць

 

 


Це – найбільше завантаженість виробничих потужностей заводу з виготовлення двигунів за останні декілька років, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ХКБМ ПЕРЕДАСТЬ ЩЕ ЧОТИРИ НОВИХ БТР-4 ЗСУ ДО КІНЦЯ ЛЮТОГО 2020 РОКУ


В "Укроборонпромі" стверджують, що вийти на такі показники на фоні загального падіння обсягів промисловості в країні вдалося завдяки правильним управлінським рішенням.


"Для порівняння, у лютому 2019 року ЗіМ випустив лише 4 таких двигуни. Наше завдання тепер – тримати темп виробництва і забезпечити безперебійне виконання контрактів для інозамовників в умовах національного карантину та зачинених кордонів", – підкреслив генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.

 

200324 HKBM 1


У березні підприємство планує випуск ще 10 танкових двигунів в рамках контрактних зобов’язань. На заводі запевняють, що карантин поки суттєво не впливає на виконання плану І кварталу 2020 року і відвантаження техніки замовнику відбувається без збоїв.


Варто додати, що на початку нового року бронетанкова галузь почала поступово нарощувати виробництво за різними видами продукції та послуг. За перші два місяці поточного року підприємства концерну бронетанкового дивізіону збільшили виробництво у більш, ніж два рази у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

 

Новина по темі: 92 ОМБР ЗСУ ОТРИМАЛА ПЕРШІ 12 БТР-4Е ВІД ХКБМ

 

Так, наприкінці 2019 року завдяки особистому втручанню президента та злагодженим діям команди концерну та Міноборони був розблокований контракт на виготовлення БТР-4, завдяки чому вже на початку цього року ХКБМ у 2 рази збільшив обсяг випуску продукції.


Київський бронетанковий завод майже в 4 рази збільшив обсяг ремонтів та модернізації техніки (танки, БТР) за аналогічний період минулого року. У цьому році КБТЗ уже передали збройним силам 31 модернізований танк.

 

200324 HKBM 2


Житомирський бронетанковий завод на початку року збільшив виробництво продукції майже в 10 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а Львівський бронетанковий – у 6 разів.


Чи збережеться така динаміка виробництва – не відомо, адже відсутність рішення за державним оборонним замовленням унеможливлює якісне економічне на виробниче планування у горизонті 3 місяців, вважають в Концерні.

 

Новина по темі: У 2020 РОЦІ ЗСУ ВЖЕ ОТРИМАЛИ 25 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-72 АМТ


"Бронетанкова галузь цілком залежить від держави, Міноборони – наш замовник номер один, ми виробляємо і ремонтуємо техніку для військових, тому питання державного оборонного замовлення для цих підприємств стоїть дуже гостро. Критично важливо для забезпечення подальшої роботи цих підприємств почати отримувати фінансування за вже виконані контракти. Останні чотири місяці, поки тривало узгодження нового ДОЗ, який цього року є рекордним, усі оборонні заводи жили, фактично, за рахунок експорту, тому що закон не дозволяє розрахунки за виконані контракти без ухвалення ДОЗ. Ми очікуємо, що Міноборони незабаром розпочне укладення нових контрактів з бронетанковими підприємствами і підтримує вітчизняного виробника в таких складних умовах, як зараз", – підсумував Айварас Абромавичус.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ПОСТАЧАННЯ ДВИГУНІВ ТА ГАРМАТ ДЛЯ ТАНКІВ ДО ПАКИСТАНУ ТА ТАЇЛАНДУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues