200325 COVID 19У ЗС України та у Командуванні Медичних сил ЗС України тривають заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України 

 

«Збройні сили України та командування Медичних сил ЗСУ вживають заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Зокрема, визначено можливості закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України із надання медичної допомоги інфекційним хворим – понад 500 ліжок інфекційного профілю (з них 33 боксованих і 75 напівбоксованих). У разі виникнення серед військовослужбовців Збройних сил України спалаху гострої респіраторної хвороби Covid-19, в закладах охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України передбачено додаткове розгортання ще 500 ліжок інфекційного профілю», - йдеться в повідомленні.

 

Публікація по темі: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: «ВЕСЬ ОСОБОВИЙ СКЛАД, ЗАЛУЧЕНИЙ ДО НЕСЕННЯ СЛУЖБИ У НАРЯДІ, ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ ЗАСОБАМИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

 

Упорядковані обсерваційні зони при масовому надходженні хворих військовослужбовців на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на базі клініки інфекційних хвороб при Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ», Військово-медичних клінічних центрах регіонів, інфекційних відділеннях військових госпіталів та визначених військових санаторіях.

 

Фахівцями Командування Медичних сил ЗС України розроблено план та удосконалено наявну схему перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України в разі масового надходження військовослужбовців хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

 

У пресслужбі запевнили, що у всіх Військово-медичних клінічних центрах регіонів та військових госпіталях зон відповідальності, за участі фахівців Служби превентивної медицини Міністерства оборони України, проведені практичні заняття щодо особливостей функціювання лікувального закладу в умовах суворого протиепідемічного режиму, при виявлені хворого з підозрою на особливо небезпечні інфекційні захворювання, зокрема й гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Створено запас медико-санітарного, господарчого майна, дезінфекційних, необхідних лікарських засобів та засобів індивідуального захисту медичного персоналу закладів охорони здоров’я Збройних Сил України та продовжується його накопичення.

 

Новина по темі: ОПК ПРОТИ COVID-19: "ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ" ВІДНОВИТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕДИЧНОГО КИСНЮ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ

 

У районі проведення операції Об’єднаних сил проведенні навчання з переведення медичних пунктів військових частин (закладів) на роботу в умовах суворо-протиепідемічного режиму та здійснюється постійний моніторинг інфекційних захворювань серед особового складу Збройних Сил України, залучених до проведення ООС.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues