200325 KoronaМіністерство оборони України закликало військовослужбовців запасу, студентів-медиків, зокрема інтернів, які перебувають на заочній формі навчання, студентів 5-6 курсів та волонтерів, які мають досвід у медичній сфері, долучатися спільно зі Збройними силами до боротьби з поширенням коронавірусу.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони України

 

У пресслужбі наголосили, що під час пандемії закладам охорони здоров’я України, у тому числі Міністерства оборони і Збройних Сил, потрібна будь-яка посильна допомога від фахівців молодшого медичного персоналу та лікарів.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

 

Як зазначається у повідомленні, ЗСУ виступають активним суб’єктом протистояння коронавірусу в державі — зокрема, вчора військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України Іл-76МД доправив в Україну з КНР партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції та засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

 

У той же час, армія має найбільший і найефективніший досвід співпраці з військовослужбовцями запасу, волонтерами, простими громадянами в умовах, коли потреба у такій співпраці під час російської агресії на сході нашої держави стояла найбільш гостро.

 

Новина по темі: ЗСУ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ В УКРАЇНІ COVID-19

 

Для медичної служби Збройних Сил на даний час важлива мобілізація не лише матеріальних, а передусім людських ресурсів — усі небайдужі громадяни, які мають досвід роботи за напрямами епідеміологія, інфекційні хвороби, анестезіологія, фармація, терапія, представники інших дефіцитних та вузькопрофільних медичних спеціальностей можуть зробити свій внесок у загальнодержавну справу.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues