200325 17OTBr 00На Дніпровщині завершилося двоступеневе командно-штабне навчання з однією із танкових бригад, сил територіальної оборони, авіації Сухопутних військ та Повітряних Сил ЗС України

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

 

Новина по темі: КІНЕЦЬ РАДЯНСЬКОЇ "ПОКАЗУХИ": ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЗМІНИЛИ СИСТЕМУ ПЕРЕВІРКИ ГОТОВНОСТІ ДО БОЮ (ВІДЕО)


За легендою навчання, бригада з приданими підрозділами зупинила вторгнення агресора. Танкові й механізовані підрозділи за підтримки артилерії та армійської авіації, авіації Повітряних Сил перейшли у контрнаступ, завершили оточення і знищення угруповання противника в умовах застосування агресором зброї масового ураження.

 

200325 17OTBr 1


Особливу увагу на навчанні під керівництвом командувача військ ОК «Схід» генерал-майора Олександра Нестеренка приділено вогневому ураженню противника під час наступу. Першочергово було здійснено знищення довготривалих вогневих споруд на передньому краї оборони противника з подальшим вогневим супроводженням танкових підрозділів з комбінованим ураженням противника із застосуванням артилерійських боєприпасів різної вражаючої дії.

 

200325 17OTBr 2


Зокрема, під час навчання було відпрацьовано подолання завчасно підготовленої оборони з якісно побудованими системами інженерних загороджень, позицій.

 

200325 17OTBr 3

 

Варто додати, що перед навчаннями відбувся огляд техніки окремої танкової бригади за участі Командувача Сухопутні війська ЗС України генерал-лейтенанта Олександра Сирського та командувача військ оперативного командування "Схід" генерал-майора Олександра Нестеренка.

 

200325 17OTBr 5


"Загальний висновок – бригада готова до виконання завдань за призначенням", – відзначається в повідомленні прес-служби ОК "Схід".

 

200325 17OTBr 4

200325 17OTBr 6

200325 17OTBr 7

200325 17OTBr 8

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues