200325 b gЗ 25 березня 2020 року корпорація Boeing тимчасово зупинить на два тижні виробництво літаків на своїх підприємствах у регіоні Пьюджет-Саунд у Сіетлі, штат Вашингтон, через коронавірус і введення у штаті надзвичайного стану.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на офіційний сайт Boeing.

 

«Ми плануємо тимчасово зупинити усі виробничі операції, зокрема пов’язані з патрульним літаком P-8А Poseidon і літаком-заправником КС-46А Pegasus, у регіоні Пьюджет-Саунд. Ми активно взаємодіємо з нашими оборонними замовниками, щоб мінімізувати будь-який вплив на замовлення. Деякі невиробничі роботи за всіма комерційними виробничими авіаційними програмами будуть виконуватися співробітниками, які працюють дистанційно», – повідомив прессекретар компанії в коментарі Defense News.

 

Ті співробітники, які не можуть працювати дистанційно, отримають оплачувану відпустку на перші 10 робочих днів (тобто 14 календарних днів).

 

У компанії не повідомляють, як ці зміни вплинуть на терміни постачання літаків до ВПС і ВМС США. Водночас аерокосмічний аналітик з Teal Group Річард Абулафія зазначає, що підприємства Boeing у районі Пьюджет-Саунд в основному виробляють приблизно 1-2 військові літаки на місяць, тому мають бути в змозі відновитися протягом року після завершення пандемії.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues